Güç kaynağı fanı çok fazla ses çıkarıyor.

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sorun dün gece başladı. Arada düzeliyor ama genel olarak fan inanılmaz şekilde gürültülü çalışıyor. Ne yapmam gerekiyor? Kendi haline bıraksam düzelme ihtimali var mı? Yaklaşık 2 sene önce bilgisayarın yine böyle rahatsız edici bir sesi vardı. O zaman fazla sallamamıştım herhalde, ama zamanla düzelmişti.

Arkadaşlar bu sorun dün gece başladı. Arada düzeliyor ama genel olarak fan inanılmaz şekilde gürültülü çalışıyor. Ne yapmam gerekiyor? Kendi haline bıraksam düzelme ihtimali var mı? Yaklaşık 2 sene önce bilgisayarın yine böyle rahatsız edici bir sesi vardı. O zaman fazla sallamamıştım herhalde, ama zamanla düzelmişti.

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyordum ve hala yaşıyorum öncelikle bilgisayarın kaç yıllık 1buçuk 2 seneyi geçtiyse bilgisayarının içini uzmanlara temizlettir muhtemelen çözülecektir. Fanı ya da Güç kaynağınıda değiştirmen sorunu çözebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı