Güç Kaynağı Önerisi

ilele96

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Thermaltake Litepower 450W modelini ben kullandım, şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Everest ve Frisby alınmamasını öneririm.

Peki çok ses çıkarır mı bu kullandığınız güç kaynağı

Selam, kullandığım güç kaynağını önerebilirim. Yük altında olmadığı zaman fanı çalışmıyor 620W bir güç kaynağı fakat biraz tuzlu kaçabilir.Bayağı kaliteli bir parçadır. Pişman etmez kesinlikle.
Seasonic S12II-620 80+ Bronze. Düşünürsen alabilirsin veya bize bir bütçe söyle ona göre söyleyelim sana.

S
Selam, kullandığım güç kaynağını önerebilirim. Yük altında olmadığı zaman fanı çalışmıyor 620W bir güç kaynağı fakat biraz tuzlu kaçabilir.Bayağı kaliteli bir parçadır. Pişman etmez kesinlikle.
Seasonic S12II-620 80+ Bronze. Düşünürsen alabilirsin veya bize bir bütçe söyle ona göre söyleyelim sana.
Selam,bir de ekran kartı alacağım için söylediğin güç kaynağı beni biraz aşıyor açıkcası. Bütçe olarak 150 lira civarında ayırmıştım.

S

Selam,bir de ekran kartı alacağım için söylediğin güç kaynağı beni biraz aşıyor açıkcası. Bütçe olarak 150 lira civarında ayırmıştım.

Dolar 3,75 ve 150 TL'ye güç kaynağı arıyorsun. Güç kaynağı gerçekten önemli bir bileşen Türkiye'nin elektrik hatlarını göz önünde bulundurursak 500 TL güç kaynağına ayırmamız en mantıklısı. Ani elektrik kesintilerinde ve elektrik dalgalanmalarına karşı o güç kaynağı sistemini koruyacak. 150 değilde 250 TL gibi bir bütçe çıkarabilirsen ben ve burdaki arkadaşlar sana yardımcı olmayı isteriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı