Güç kaynağı önerisi

Meletli

Kilopat
Öncelikle bütçem 600 TL. Sistemim için uygun bir güç kaynağı arıyorum ve bu konuda sizlere danışmak istedim. Sistemim ise şu şekilde:
  • Ryzen 5 3600X
  • Sapphire RX 5700 XT Pulse
  • 2x8 16 GB Corsair 3000MHz RAM
  • Samsung 970 Evo 250GB M.2 SSD
Bu sistemi emanet edebileceğim sessiz ve sağlam bir güç kaynağı öneriniz var mıdır? Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.

Not: Görünüş RGB gibi takıntılarım yoktur. Benim için sessizlik ve sağlam olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, marka olarak seasonic ve corsair'e bakabilirsin.
Ek olarak son 1 aydır itopyadan corsair güç kaynadığı alan oldu mu?

Öncelikle bütçem 600 TL. Sistemim için uygun bir güç kaynağı arıyorum ve bu konuda sizlere danışmak istedim. Sistemim ise şu şekilde:
  • Ryzen 5 3600X.
  • Sapphire RX 5700 XT Pulse.
  • 2x8 16 GB Corsair 3000MHz RAM.
  • Samsung 970 Evo 250GB M.2 SSD.
Bu sistemi emanet edebileceğim sessiz ve sağlam bir güç kaynağı öneriniz var mıdır? Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.

Not: Görünüş RGB gibi takıntılarım yoktur. Benim için sessizlik ve sağlam olması önemli.

UPS
Ben bunu kullanıyorum dostum memnumum 2 sene etti. PS4, 450Watt Samsung ses sistemi, PC bağlı öneririm.

Yanlış anlamışım 😀 Ups anladım kusura bakma dostum.

• Ryzen 5 3600X
  • Sapphire RX 5700 XT Pulse
  • 2x8 16 GB Corsair 3000MHz RAM
  • Samsung 970 Evo 250GB M.2 SSD

Dostum sessizlik ve sağlamlık istiyorsan kendi kullandığım güç kaynağını tavsiye ederim.
Cooler Master G750M 80+Bronze

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı