Güç Kaynağı (PSU) Tier List V2!

5Vsb kanalı ile ilgili bazı çekinceler olmuş ama çok kullanılan bir durum değil gibi gözüküyor.
12V ve 5V kanallari kadar kullanilmaz, cok dert etmenize gerek yok. 4500 TL'ye alinabiliyorsa alinir.

@QuantaLp Eğer 1000W gerçekten gerekli değilse o paraya değmez. Core Reactor 750W modeli 2700 TL civarında.

@RPM ATX3.0 olsun istiyorum daha önce yazmıştınız bu modeli görmüştüm. Şu an için gerek yok aslında ilk olarak MSI olanı düşünüyordum. 1000W - 1200W olan güç kaynaklarının fiyatlarını görünce o bütçeleri sıkıntıya sokmayacağı için sormak istedim sizlere.

Son düzenleme:
@RPM teşekkürler hocam dediğiniz gibi aslında o fark verilir mi verilmez mi ona karar veremedim henüz. Yeni AM5 altyapısı, yeni seri bir sistem kurduğum için PSU'da yeni seri olsun düşüncesi vardı. Şu an için 7600X ve 4070 Ti üzerinde kullanacağım attığınız 750W ihtiyacımı karşılayacaktır muhtemelen. Belki yeni seri güç kaynağı için ayıracağım bütçeyi ekstra SSD takviyesi yaparak değiştirebilir, sizin attığınızı alabilirim.

İfadeler: RPM
Merhabalar halen PSU arıyor musunuz? Sıfır ayarında kutulu "Corsair RM 1000X" var arkadaşımda. Ekran kartına ihtiyacı var. İlgilenirmisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…