Güç Kaynağı (PSU) Tier List V2!

@RPM hocam eskisi gibi ilgili değilsin biliyorum ama çok fazla kafam karıştı PSU için. 3300TL'ye MSI A750GL modelini aldım. Ama korumalarına baktım 6 adet koruma sertifikası var en üst model MSI PSU'ya baktım orada da 6 koruma yazıyor. Seninde incelediğin NZXT C750 Gold PSU da 8 adet koruma sertifikası var. NZXT de Japon kapasitör olarak yazıyorken MSI'ın A750GL de yazmıyor daha üst seviye PSU'larında Japon olarak yazıyor. Yeni teknoloji diye aldım ama ihtiyacım yoktu ekran kartım RX 7800 XT
Sence MSI'ı iptal edip NZXT mi almalıyım yoksa Corsair RM750X mi yardımcı olur musun lütfen kafam çorba oldu.

@ThyphooN AGL modeli hakkında detaylı bilgim yok ancak 6 koruma olması eksik hissettirmesin, temel korumalar olduğu sürece pek önemli değil.

Yerinizde olsam RMX'i alırdım ancak üstüne fazla para verecekseniz gerek yok.

Yarın belki indirim girerse iptal edip onu alırım teşekkürler hocam NZXT ile a GL arasında hangisi daha iyi.

İfadeler: RPM

İkinci el HPQ-500ST-H12s buldum sizce nasıl.

@RPM hocam burada ki PSU'yu inceler misin sence kaliteli mi? Taiwan kapasitör kullanmışlar ama.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…