Güç kaynağında Verimlilik

İleride upgrade den kastınız ne önemli olan bu.Şimdi ileride gidipde siz bu karta 780 takamazsınız ama birkaç yıl işinizi görecektir.O markayı pek bilmiyorum ama Cooler Master öneririm.

Normalde Nagas'ın kasasındaki güç kaynağı +80P değildir ancak harici olarak +80P bir ürünü varsa alabilirsiniz. İyi bir markadır kuşkunuz olmasın.
Tabi bu alanda daha ön planda olan markalar da var imkan varsa onlara da yönelebilirsiniz.
7790'ı rahatlıkla çalıştırır, sıkıntı yaşatmaz.

Ancak ileride GTX 760 veya daha üzeri bir karta geçiş yapmak istediğinizde 650W güç kaynağına ihtiyaç duyabilirsiniz.
İleride yükseltme yapmayacaksanız o güç kaynağı ile kullanabilirsiniz. Örneğin ben senelerdir HD 6850 ile mutlu mesut kullanıyorum.

Teşekkür ederim :) Zaten 2 3 yıl kullanacağım sonra artık 800-900 serisi bile çıkabilir. Onun için sorun olmaz sanırım teşekkür ederim bilgi verdiğin için.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı