Güç kaynağından gelen ses

Teedy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün oyun indiriyordum bilgisayarı açık bıraktım kasanın RGB'sini kapatmak için kumandayı ararken sesi duydum ve PSU'dan geliyordu sistemi alalı 4 ay oldu CM markasının 650W 80+ PSU'su sizce sebebi ne olabilir garantiye yollamayı düşündüm yardımcı olursanız sevinirim.

( Video )

Hocam gönderin bence ne olur ne olmaz sonuçta psu patlarsa öbür bileşenlere zarar verme ihtimali var ben mesela Zalman PSU'yu da o şekilde iade ettim 20 gün kadar kullanamadım PC ama öbür parçaları bozma ihtimali olursa bu sefer tüm parçaları toplu garantiye falan uzun iş olur.

Gönderebilirsiniz hocam. Daha yeni sayılır. Coil Whine da olabilir. Bazen fan sesiyle karışabilir. Gönderin baksınlar.

Fan sesine benziyor.
Çok sorun olmaz.

Hocam sanki 2 kabloyu bir birine sürttükçe elektrik ses çıkarıyor ya öyle bir sesi var kulağa gelmiyor fakat PC fanlarını kapatınca belli oluyor.
Hocam gönderin bence ne olur ne olmaz sonuçta psu patlarsa öbür bileşenlere zarar verme ihtimali var ben mesela Zalman PSU'yu da o şekilde iade ettim 20 gün kadar kullanamadım PC ama öbür parçaları bozma ihtimali olursa bu sefer tüm parçaları toplu garantiye falan uzun iş olur.
İade talebini oluşturdum firma kabul eder ise yollayacağım.
Fan sürtünme sesine benziyor.

Fanı kontrol ettim fan ile ilgili bir sorun değil gibi duruyor. Gene de iade talebini oluşturdum.
Gönderebilirsiniz hocam. Daha yeni sayılır. Coil whine da olabilir. Bazen fan sesiyle karışabilir. Gönderin baksınlar.

İade talebini oluşturdum kabul ederler ise yollayacağım yoksa başka PSU bakmam gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı