Çözüldü Güç kaynağından gelen ses nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AkifLk54

Centipat
Daha fazla  
İlk başta fandan geldiğini zannetmiştim ama fark ettim ki soldaki (sanırım) güç kaynağında geliyor ve önceden bu kadar gelmeyince şaşırdım. Normal mı anormal mi? Sesini azaltmak için ne yapabilirim?

20240303_181841.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam anladıgım kadarıyla PSU'nuz eski. Değişebilme imkanınız varsa değiştirin yoksa dedigim gibi yağlayın fan kısmını, sorun çözülebilir kökten çözüm değişim lakin.
Pervanesi kablolara carpıyor olabilir, kontrol ettiniz mi?

Kasanın içini açı baktım güç kaynağına dışarıdan bakınca çok bir sorun yok gibi güç kaynağını almaya çalıştığımda alamadım nedenini anlamadım herhangi bir takılı vidada göremedim.

Dışından bak, olmazsa yaglamayı dene makine yagıyla.

Pervanesi içinde gibi sadece demir kısmını ve kasanın yanındaki noktalardan pervaneyi görüyorum.

Kasanın içini açı baktım güç kaynağına dışarıdan bakınca çok bir sorun yok gibi güç kaynağını almaya çalıştığımda alamadım nedenini anlamadım herhangi bir takılı vidada göremedim.

Pervanesi içinde gibi sadece demir kısmını ve kasanın yanındaki noktalardan pervaneyi görüyorum.
Dedigim gibi net bir sey soylemek icin görüntü lazım, makine yagı bulursanız deneyin.

Geri
Yukarı