Güç limiti sınırı

Yani ne diyeceğimi bilemedim baya baya -16 ya düşülebiliyor hatta overvolt deniyor buna yapılması gereken bir şey.
Hocam evet yapılması gereken bir şey ancak bende power limit yüzde olarak düşürülüyor.
Mesela resimdeki gibi %100 den %60 a düşürüyorum. % -16 ifadesini ilk defa gördüğüm için anlam veremedim.
IMG_20210312_023830.jpg

Son düzenleme:
Hocam o kartın GPU sıcaklığı. Memory sıcaklığını ölçecek sensör kartların üzerinde yoktur ve bu sıcaklığı göremezsiniz. Ben de mining yapıyorum ve 36 derecede kartlarım. Ama bu GPU sıcaklığı. Kartın arkasındaki metal plakaya elimi götürdüğümde 3 saniyeden fazla tutamıyorum.

Benim de kafamı karistirdiniz :) 58 derece gozukuyor benim kartimda 1660 ile kaziyorum. MC +700 cc -130 pw %60 fan oto ayarlar bu sekilde 58 derece alıyorum sabit. Anormal bir durum var mı nasıl anlayabiliriz.

Benim de kafamı karistirdiniz :) 58 derece gozukuyor benim kartimda 1660 ile kaziyorum. MC +700 cc -130 pw %60 fan oto ayarlar bu sekilde 58 derece alıyorum sabit. Anormal bir durum var mı nasıl anlayabiliriz.
1660 ile bu değerlerde kaç Mh)s alıyorsunuz hocam?

Hocam o kartın GPU sıcaklığı. Memory sıcaklığını ölçecek sensör kartların üzerinde yoktur ve bu sıcaklığı göremezsiniz. Ben de mining yapıyorum ve 36 derecede kartlarım. Ama bu GPU sıcaklığı. Kartın arkasındaki metal plakaya elimi götürdüğümde 3 saniyeden fazla tutamıyorum.
Hocam bellek sıcaklık olaylarını pek bilmiyorum. Kart 60 derece olsa da elinizi 3 saniyeden fazla tutamayacaksınız zaten öyle değil mi ?

Geri
Yukarı