RTX 2070S ETH Mining - Afterburner Ayarları Nasıl Olmalı?

xszkyy

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 2070S ekran kartım ile ETH mining yapmaya çalışıyorum ancak Afterbuner ayarlarımdan kaynaklı olarak "Invalid Share" alıyorum. Memory'nin stabil olduğundan eminim, ama Core'u nasıl ayarlamalıyım hiçbir fikrim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

Afterburner ayarlarım:
Ekran görüntüsü 2021-05-20 115839.jpg

Invalid share almanızın sebebi core clock ayarınız değil, memory clock ayarınız. Stabil olduğunu düşünseniz de değil, olsaydı invalid share almazdınız. Invalid share almayana kadar düşürün memory clock ayarını.

Selamlar, 2070S ekran kartım ile ETH mining yapmaya çalışıyorum ancak Afterbuner ayarlarımdan kaynaklı olarak "Invalid Share" alıyorum. Memory'nin stabil olduğundan eminim, ama Core'u nasıl ayarlamalıyım hiçbir fikrim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

Afterburner ayarlarım:
Eki Görüntüle 1032156
Power çok az geldi bana. 2070 ekran kartım var %70 limit koyuyorum. Bir de Memory Clock fazla gibi geldi ben 1000 veriyorum.

Invalid share almanızın sebebi core clock ayarınız değil, memory clock ayarınız. Stabil olduğunu düşünseniz de değil, olsaydı invalid share almazdınız. Invalid share almayana kadar düşürün memory clock ayarını.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler sayın hocam, ancak memory'nin stabil olduğunu düşünüyorum, çünkü core clocka hiç ellemediğim vakit invalid almıyorum.
Sıcaklığı düşürmek için core mV ayarlaması yapmayı denemiştim ancak sanırsam onu başaramadım.

NVIDIA GeForce RTX 2070'te hata almayacağım undervolt tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ab.png

107-110W arası bir tüketim var, ve boşta 42 mh/s kazım yapıyor tabii kullanım yaparsanız değer 35-39 mh/s aralığına düşüyor. Sıcaklık değerini benden referans almayınız çünkü şu an sıkışık ve havasız bir yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı