Güç planını oyuna girerken değiştirmek doğru mu?

İşletim sistemi
Windows 10
Acer Nitro kullanıcısı olarak ben de öyle yapıyorum. Ben fan sesi için yapıyorum yüksek performansta fan sesi aşırı fazla geliyor, oyun oynarken kulaklıktan dolayı duyulmuyor ama gezerken falan rahatsız edici. Güç tasarrufsunda işlemci sıcaklığını sabitliyor fanlar da az yoruluyor, yaptığınız da doğru.

Benim laptop Acer Aspire A315 42g ben notebook fan Control diye bir program var Türk bir arkadaş da sağ olsun tam aynı kasaya cfg çıkarmış oradan fanımı kontrol edebiliyorum oyundayken 60a çekiyorum 65 70 derecede takılıyor artarsa yükseltiyorum, YouTube Google falan kullanırken de fanım 20 de 40 45 derece mis gibi ( termal macunu temizlenmemiş, fan temizlendi )

Acer nitro kullanıcısı olarak ben de öyle yapıyorum. Ben fan sesi için yapıyorum yüksek performansta fan sesi aşırı fazla geliyor, oyun oynarken kulaklıktan dolayı duyulmuyor ama gezerken falan rahatsız edici. Güç tasarrufsunda işlemci sıcaklığını sabitliyor fanlar da az yoruluyor, yaptığınız da doğru.
Hocam ben oyuna girerken Yüksek performans masaüstü video izlerken falan dengeli de kullanıyorum. Güç tasarrufu yavaş biraz
Acer nitro kullanıcısı olarak ben de öyle yapıyorum. Ben fan sesi için yapıyorum yüksek performansta fan sesi aşırı fazla geliyor, oyun oynarken kulaklıktan dolayı duyulmuyor ama gezerken falan rahatsız edici. Güç tasarrufsunda işlemci sıcaklığını sabitliyor fanlar da az yoruluyor, yaptığınız da doğru.
Hocam discord adresinizi atarmısınız bana ekleyeyim aynı bilgisayarları kullanıyoruz bi sorunumuz olunca yardımlaşırız.

Benim laptop Acer Aspire A315 42g ben notebook fan Control diye bir program var Türk bir arkadaş da sağ olsun tam aynı kasaya cfg çıkarmış oradan fanımı kontrol edebiliyorum oyundayken 60a çekiyorum 65 70 derecede takılıyor artarsa yükseltiyorum, YouTube Google falan kullanırken de fanım 20 de 40 45 derece mis gibi ( termal macunu temizlenmemiş, fan temizlendi )
Hocam uygulamayı nerede bulabilirim?
Discord : Kerem Van Der Linde #4550, hocam nitro serisiyle ilgili herhangi bir soru servis garanti süreci falan olursa bana yazabilirsiniz. Ben de kafama takılanları size sorarım bilgisayar hakkında.

Geri
Yukarı