Güçlü bilgisayara düşük ayarlar yapılmalı mıdır?

Technomember0

Decapat
Bilgisayarim gayet güçlü her oyunda Ultra grafik 200+ aliyorum ancak aklıma bir soru takıldı. NVIDIA ayarları falan hep kalitede. Bilgisayarin ayarlari falan hep kalitede. YouTube'da yapilan performans ayarlarini yapayim mi bir fark olur mu?

Yapma, 3-5 FPS fazla alacaksın diye görüntüyü çamur etme, Ekran kartını performans moduna al yeter.

Bilgisayarim gayet güçlü her oyunda Ultra grafik 200+ aliyorum ancak aklıma bir soru takıldı. NVIDIA ayarları falan hep kalitede. Bilgisayarin ayarlari falan hep kalitede. YouTube'da yapilan performans ayarlarini yapayim mi bir fark olur mu?
Youtubede gördüğün ayarlar kalite ayarlarınaa gücü yetmeyen pclerde performansdan ödün vermemek için hocam.sen kalite ayarlarda zaten yüksek performans alıyorsan o ayarlara ihtiyacın yok

Kartın ne ve oyunlar ne bilmiyorum fakat 2K'da falan 200 Ultra alıyorsan RTX 4080 falan kartın zaten. Zevkle ultrada oyna sen.

Arkada discord falan açıyorsan ya da hiçbirşey açmıyorsan windowstan gelişmiş sistem ayarlarından hepsini performans çek hem fps hemde çok gereksiz şeyler. Oyuncu bilgisayarında map kullanmak gibi.

Arkada discord falan açıyorsan ya da hiçbirşey açmıyorsan windowstan gelişmiş sistem ayarlarından hepsini performans çek hem fps hemde çok gereksiz şeyler. Oyuncu bilgisayarında map kullanmak gibi.
Bide gereksiz bulduğunu kapat boşver niye bilgisayarın yorulsun ayar yap demiyorum map vs. xbox gibi şeyleri kapat bilgisayarın ömrünü uzatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı