Güçlü El Süpürgesi Tavsiyesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Eski bir elektrikli şarjlı el süpürgesi var ama çekiş gücü komik, şöyle gerçekten sağlam çeken, tozu emen bir şarjlı el süpürgesi tavsiyesi olan varsa pek makbule geçer. Teşekkürler.

el-supurgesi.jpg

Abi :) Valla fakirin bitane kırmızılı bi el süpürgesi var üstten sap felan takıyosun da :D Baktım arkasına model yazmıyor.
Düzenleme: Fakir dediğim süpürge markası :D Kim bulmuşşa artık ismini.

Ali bey, size yakıştıramadım :) Herkese sistem toplarken fiyatı yazmıyor diye uyarıyoruz sizde yazmamışsınız. Ucunu açık bırakmayın böyle şeylerin :)
El süpürgesinin 2 çeşidi var şarjlı olarak, 1. resimde görünen portatif olan, diğeri ise uzun saplı ve şarjlı olanlar.
Eğer uzun saplılardan alırsanız gerçekten iyi çekiş sağlar, resimde görünenlerin çoğunun çekiş güçleri azdır.
Model olarak değil ancak Marka olarak Bosch ve Siemens bu işlerde kaliteli ve hijyeniğe önem veren firmalardır.

Toplama olmuyor mu ^^ Şaka bir yana cidden en son şarjlı süpürge aldığımdan ve araştırdığımdan bu yana temiz 9 yıl geçti. İnternette 50 -350 TL arasında modeller olduğunu görüyorum, mevcut güçsüz kalan, şarj ömrü bitmiş Arçelik şarjlı süpürgeyi fiyat/performans bir model ile değiştirmek istiyorum. Tavsiye edilen model olursa ya internetten sipariş edeceğim ya da yakınlarda olan beyaz eşyacılarda varsa bir deneyip öyle alacağım. İçime sinmezse hiç almayacağım, zayıf olacaksa eskisi idare etsin :)

Ali bey yaklaşık 4 ay önce aldım bir tane g.g'dan bosch-bks4053 çok sağlam, ıslak kuru temizleme yapabiliyor. Bir bakın isterseniz. Ben memnunum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oldukça eski konu çoktan almışsınızdır ama başkaları faydalanabilir. Fakir RCT-108 oldukça iyi su çekme özelliği yok ama hava çekme yuvasının önünde kıl toplayan bir merdane var ki oldukça işe yarıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı