Gülbin Tosun Çocuğunu Kaybeden Anneye Hakaret Etti

@Ehweniscer hocam sokak köpeklerinin çeteler halinde gezdiğini insanlara zarar verdiğini biliyorum evet bir hayvan severim ama zararlı bir durumda da tepkimi koyarım barınaklarda gerçekten güzel baksalar 20 metre kare kafeste 20 tane hayvan kalmasa sürekli toplu ölüm haberleri gelmese inanın anne sonuna kadar haklı derdim fakat böyle bir şey yok hayvanları bile bile ölüme ve eziyete yollamanın bizim haddimize olduğunu düşünmüyorum.

@Ehweniscer hocam sokak köpeklerinin çeteler halinde gezdiğini insanlara zarar verdiğini biliyorum evet bir hayvan severim ama zararlı bir durumda da tepkimi koyarım barınaklarda gerçekten güzel baksalar 20 metre kare kafeste 20 tane hayvan kalmasa sürekli toplu ölüm haberleri gelmese inanın anne sonuna kadar haklı derdim fakat böyle bir şey yok hayvanları bile bile ölüme ve eziyete yollamanın bizim haddimize olduğunu düşünmüyorum.
Kadın çocuklarına T edildiğini söylemiş tweetlerde, ben bir sorun göremedim kadının açısından.

Bende bu hayvanların öldürüleceği veya eziyet edileceği düşüncesine karşıyım alt tarafı kısırlaştırılacak bugün bu ülkede 10 milyon civarı başı boş köpek varsa suçlusu önceden harekete geçmeyen bizleriz sokakta bakmaya çalışan bizleriz bu hayvanların asıl doğası şehir değil bunu sizde biliyorsunuz daha geçen bizim servis şoförü yanlışlıkla köpek ezdi ve öldü, siz hiç Avrupa'da sokak hayvanı gördünüz mü? Ne demek istediğimi umarım anlamışsınızdır bende kedi köpek severim fakat acı gerçek bu.
Hocam açıkca nefret söylemiyle toplatılmasını istiyor iyi niyet değil bu umarım yukarıdaki mesajımı okumadan kimse sunucuyu savunduğumu düşünmez.

Bence anneyi anlamak lazım bende çocuğumu bu durumda kaybetsem her halde bende bu şekilde düşünürdüm.

Hocam açıkca nefret söylemiyle toplatılmasını istiyor iyi niyet değil bu umarım yukarıdaki mesajımı okumadan kimse sunucuyu savunduğumu düşünmez.
Dediğin gibi, çocuğunun mezarına T edildiği için kendini tutamamış olabilir, ÇOK NORMAL. Fakat muhabir? Neye atarlanıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı