Güldür güldür show incelemesi

Sizin beğenmemeniz kimsenin beğenmeyeceği anlamına gelmiyor :D Recep İvedik filmlerini seven kişiler genelde böyle programları da seviyor çok sorgulamamak gerek.
Evet, beğenmeyeceği anlamına gelmiyor ancak yine de izleyenler neden izliyor onu merak etmiştim.

Son bir ay içerisinde pek kaliteli içerik üretememeye başladılar sanki.

Yilmaz Erdoğan'ın pohpohladığı acemi çocuklar, evet iyi bir alternatif.
Bence bu kadar ön yargılı olmanıza gerek yok. Bu işte yeni olan insanlar için bence gayet iyi bir iş çıkarıyorlar. Günümüzdeki mizahları, olayları canlandıran tek komedi ekibi bunlar olsa gerek. Ben güldür güldür izleyen de birisiyim. Güldür Güldür tabii ki, gerek oyuncu kadrosuyla olsun, prodüksiyon olsun daha iyi ama ÇGH ekibine de şans vermemiz gerek. Ben onların güncel mizahları ve olayları yansıtmasını ve verdikleri mesajları seviyorum.

Bence bu kadar ön yargılı olmanıza gerek yok. Bu işte yeni olan insanlar için bence gayet iyi bir iş çıkarıyorlar. Günümüzdeki mizahları, olayları canlandıran tek komedi ekibi bunlar olsa gerek. Ben güldür güldür izleyen de birisiyim. Güldür güldür tabii ki, gerek oyuncu kadrosuyla olsun, prodüksiyon olsun daha iyi ama çgh ekibine de şans vermemiz gerek. Ben onların güncel mizahları ve olayları yansıtmasını ve verdikleri mesajları seviyorum.

Ben şans verilmesin demedim ki ikisinin kıyaslanmasını eleştirdim sadece, tabii ki de beğenen izlemek isteyen izlesin yolları açık olsun yeni yetneklerede ihtiyaç var.

Geri
Yukarı