Güle Güle İstanbul

Kız arkadaşım da orada okuyor, onun vesilesi ile çok defa gidip geldim. Otobüs fiyatları uygun olduğu için zevk amaçlı gidip gelmeye başlamıştım bir zamanlar :) Hangi üniversiteyi kazandın bilmiyorum ancak gidişi ve dönüşü oldukça zevkli olacaktır. Otobüs firması seçerken ucuza kaçma, 10TL ucuz olacak diye bu zevkten mahrum bırakma kendini. Güzel de bir kulaklık al kendine :)

Bayram da Edirne'deydim muhtesem bir sehir. Sanki avrupa gibi. 2 adimda sehir bitiyor ama. Her yeri gezdim Kesan, Erikli. Ayrica yaz ayinda gece disarisi buz gibiydi. Mersin'den oraya gitmistim ve bunun tadini cikartmak icin balkonda uyudum. :D Mersin'de hava ekime kadar sogumuyor. :D
Hayirli olsun. :D

Zaten avrupa değilmi ?

Kız arkadaşım da orada okuyor, onun vesilesi ile çok defa gidip geldim. Otobüs fiyatları uygun olduğu için zevk amaçlı gidip gelmeye başlamıştım bir zamanlar :) Hangi üniversiteyi kazandın bilmiyorum ancak gidişi ve dönüşü oldukça zevkli olacaktır. Otobüs firması seçerken ucuza kaçma, 10TL ucuz olacak diye bu zevkten mahrum bırakma kendini. Güzel de bir kulaklık al kendine :)
Bu sene bir yandan da çalıştığım için teknolojide tasarruftan kaçmadım. Trakya Üniversitesi İşletme kazandım. Hayırlısı artık. Sağolun öneriler için. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı