Güle güle katkıların için teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yener abi bıraktı mı beyler forumu? Herkese canla başla yardım ederdi, üzüldüm cidden.

Ama hiçbirinin ayrılığı böyle tekil olarak görülmemeli, bunlar bir birikmişliğin göstergesi. İsim vermeyeceğim moeratörlerden birisi yine eski bir üyemiz ona karşı çıktı diye inadına ban atmıştı, ben kendim de benzer bir olay yaşadım. Çocuğun teki tarafından Samsung önerdiğim için 50 kuruş almış terbiyesiz ilan edildim ve velet dediğim için ben ceza aldım.

Şimdi gördüm. Gerçekten yanlış bir şey yapmamış. Bir şeyler burada yanlış gidiyor. Ve forumu bırakan çoğu kişi yetkililer yüzünden bırakıyor...
Hangi konu da tartışmış?
Link verebilir misiniz?

Şimdi gördüm. Gerçekten yanlış bir şey yapmamış. Bir şeyler burada yanlış gidiyor. Ve forumu bırakan çoğu kişi yetkililer yüzünden bırakıyor...
Yetkililere direk laf etmek de yanlış, aralarında halen iyi insanlar var, bazı gelip geçenler yüzünden oluyor hep.

Hangi konu da tartışmış?
Link verebilir misiniz?
İlk sayfada @acv arkadaşımın attığı konuda tartışma yaşanmış.
Yetkililere direk laf etmek de yanlış, aralarında halen iyi insanlar var, bazı gelip geçenler yüzünden oluyor hep.
Yok hocam yetkililere ben laf etmedim. Hiçbiriyle aramda bir sıkıntı yok zaten. Ama gördüğüm kadarıyla yanlış bir üslup falan kullanmamış(düzelttim).

Böyle insanlar için Technopat HoF yapılmalı. Unutulmamaları lazım. Bu forum benim için ilk üyeliğimden beri Jira ile özdeşleşmiş bir forumdu. En eski tanıdığım üye, aklımdaki anı Süper Moderatör MKx Scorpion'lu Jira'nın mesajları. Ayrılması çok üzücü ve forum için endişelendirici.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı