Sürprizbozan GoT 4. sezon Joffrey

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Tyrion'ın üstüne kaldı ona yazık .:)

Başlık da değişse iyi olur bence, her şey belli oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla Game Of Thrones hiç izlemedim. Fakat çevreden duyduklarımdan sonra bir Aşk-ı Memnu faciası daha yaşamak istemiyorum.

Şöyle söyleyeyim. En olmadık yerde ''başrol oyuncusu öldü lan!'' diyorsun. :D Her yönüyle orijinal bir dizi... Ve sex sahnelerinin p***o ile bir farkı yok desem yeridir. Aşk-ı Memnu'yu Lisede yazılıda çıkan sınav sorusundan sonra izlemeye başlamıştım. Her bölümde merak uyandırmıştı. Günde 5 bölüm izlemeye başlamıştım. 7. bölümden finale kadar hepsini izledim maalesef... Her bölüm ne olacak diye bir daha ki bölüme başlıyorsun. Sürükleyiciliği vardı izledik.

Ve izledikten sonra çıkardığım tek şey: Salak Behlül...

O hayatı bok yolunda ziyan etmek her yiğidin harcı değil... :technopat:

Şöyle söyleyeyim. En olmadık yerde ''başrol oyuncusu öldü lan!'' diyorsun. :D Her yönüyle orijinal bir dizi... Ve sex sahnelerinin p***o ile bir farkı yok desem yeridir. Aşk-ı Memnu'yu Lisede yazılıda çıkan sınav sorusundan sonra izlemeye başlamıştım. Her bölümde merak uyandırmıştı. Günde 5 bölüm izlemeye başlamıştım. 7. bölümden finale kadar hepsini izledim maalesef... Her bölüm ne olacak diye bir daha ki bölüme başlıyorsun. Sürükleyiciliği vardı izledik.

Ve izledikten sonra çıkardığım tek şey: Salak Behlül...

O hayatı bok yolunda ziyan etmek her yiğidin harcı değil... :technopat:

Kalsın hocam reverse pek sevmiyorum :)

GoT ile Aşk-ı Memnu'nun ne alakası var hocam? :D

Dünya'nın en emek harcanan ve en verimli dizisi olduğunu düşünüyorum. Ne olacağı hiç belli değil. En sevilen adam öldü. ''Ned reyizi'' anıyoruz buradan. :D

GoT ile Aşk-ı Memnu'nun ne alakası var hocam? :D

Dünya'nın en emek harcanan ve en verimli dizisi olduğunu düşünüyorum. Ne olacağı hiç belli değil. En sevilen adam öldü. ''Ned reyizi'' anıyoruz buradan. :D

Dizide ki tek dürüst adamdı ciddi ciddi Ned Stark.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı