Gümrük işlemleri tamamlanan ürün neden bekletiliyor?

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
Arkadaşlar, AliExpress'ten ekran kartıma fan seti aldım, ilk alışımda değil. Alım esnasında vergisini de ödediğim için genelde maksimum 10 gün içinde elimde olurken şimdi gümrük işlemi tamamlandı olarak görünüyor ve 4-5 gündür böyle... 17TRACK ve Parcel tracking de de böyle yazmakta.
Hangi gümrükte nerede nedir bilmiyorum da... Önceden direk Aras Kargo alır getirirdi. Ne zaman harekete geçer bu kargo? Yakın zamanda alışveriş yapan bilgi verebilir mi?

Ben de Nintendo Wii'im için kol falan almıştım, gümrük işlemleri tamamlandı ama bekletiyorlar nedense. Benimde beklemedeki 3. günüm. Varış olarak ise 16 ocak falan yazıyor.

Bende de 2 hafta beklettiler üstüne gümrük vergisi ödememe rağmen benden 100TL daha almışlardı 4 ay önce. 20 dolarlık ürüne 50$ fiyat biçmişlerdi.
Haydaaa yandık desenize hocam :D

Ben de Nintendo Wii'im için kol falan almıştım, gümrük işlemleri tamamlandı ama bekletiyorlar nedense. Benimde beklemedeki 3. günüm. Varış olarak ise 16 ocak falan yazıyor.
Benimde 11 Ocak yazıyor, sinirlerim bozuldu vallahi.

Hocam merhaba tekrar bilgi vereyim dedim. Benim kargo gümrükten çıktı Aras kargo almış, şubeye kadar bile gelmiş hatta, darısı başınıza :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı