UPS Gümrük İşlemleri

lokmanbalci

Hectopat
Logitech G300S mouse garantisini talep etmiştim yenisini gönderdiler. Ancak bugun UPS'den gümrükten malın geçmesi için imzalı bir form istendi. Bu formu imzalamalı mıyım? Bana gümrükle ilgili vs. bir ücret çıkar mı?
Yardımlarınızı bekliyorum.

(Görseller güvenliğiniz açısından kaldırılmıştır)

Belgeyi doldurup imzalayın, daha sonra PDF olarak istenen e-posta adresine gönderin. Gümrük masrafları Logitech tarafından ödeniyor.

Belgeyi doldurup imzalayın, daha sonra PDF olarak istenen e-posta adresine gönderin. Gümrük masrafları Logitech tarafından ödeniyor.
Peki, öyle yapacağım. Teşekkürler.
Not: ups kargo tarafından aradılar ödemenin karşı firma tarafından yapıldığını belirttiler. Böyle Bi olay yaşayanlar için faydalı bir konu olması adına bu bilgilendirmeyi yapıyorum.

PDF düzenleyici kullanabilirsiniz. Online olarak Sejda PDF Editor olabilir.

Mail olarak gönderdiğimde kaç günde kargoyu teslim alırım? Maili gönderirken PDF olarak mı göndermem gerekiyor? "Screenshot" kırmızı olarak işaretlediğim kısımlara ne girmeliyim fatura yerlerine ne girmeliyim çünkü 2 tane kargom var hangisinin ülkeye girdiğini bilmiyorum ve Amazon içerisinden hediye kartı ile satın aldığım için elimde banka dekontu vb, bulunmuyor ne yapmalıyım?

Not: Yaşım küçük bu yüzden çok hakim değilim bu tür konulara yardımcı olursanız sevinirim.
Amazon üstünden zaten iki ürün içinde vergi ödedim benden 2. bir vergi almazlar değil mi?

Geri
Yukarı