Gümüş Hesabı İçin Banka Önerisi

PALGOW

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisi
Arkadaşlar gümüşe yatırım yapmaya karar verdim. Ancak nereden hesap açmam gerektiğini bilmiyorum. Siz nerelerden temin ediyorsunuz veya hangi banka ile iş yapıyorsunuz?

Forex'ten alım yapabilirsin. Bankadan gram olarak alabiliyorsun ama alabileceğin bankalar katılım bankaları yani çok güvenemem ben olsam. Viop olarak alabilirsin.

Şu an almayı düşünüyorsan altın bir kural var piyasalar için. Bir emtia yükselirken değil düşerken alınır. Aklında bulunsun yine de.

Hangi forex sitesini önerirsin? Oralarda neye dikkat etmem gerekiyor? Bir de denizbank açıyormuş galiba. Bu konuda daha acemiyim.😁
Forex'ten alım yapabilirsin. Bankadan gram olarak alabiliyorsun ama alabileceğin bankalar katılım bankaları yani çok güvenemem ben olsam. Viop olarak alabilirsin.

Şu an almayı düşünüyorsan altın bir kural var piyasalar için. Bir emtia yükselirken değil düşerken alınır. Aklında bulunsun yine de.

Hangi forex sitelerini önerirsiniz? Kullanıcı dostu olması açısından.

Yok galiba. Sitelerine bakıyorum da göremedim.

Bankalardan yapmanı öneririm, Finansbank ve garanti düzgün çalışıyordu en son. Anlık verilere cevap verebilmesi önemli forexte.

Vakıf katılım ile vakıfbank ayrı. Vakıfbanka baktıysan göremezsin gümüş.

Bankalardan yapmanı öneririm, Finansbank ve garanti düzgün çalışıyordu en son. Anlık verilere cevap verebilmesi önemli forexte.

Vakıf katılım ile vakıfbank ayrı. Vakıfbanka baktıysan göremezsin gümüş.
İkisine de baktım gümüş hesabı yok. Finansbank ve garantide de yok. Kuveyt Türk ve Türkiye Finans da var ama Kuveyt Türk çok olumsuz yorum almış, Türkiye Finans ise makas farkı çok fazla. Kar etmezsin.

Geri
Yukarı