Gamepad önerisi

TheKing78

Femtopat
Daha fazla  
PC için uyumlu gamepad araştırıyorum. Replika DualShock 4 V2 denedim. 3. günün sonunda bozuldu. Belki kalite farkından dolayı olmuş olabilir. Fakat diğer gamepad seçimimde DualShock 4 V2 almayı düşünmüyorum. DualSense almak istiyorum gerek triger özelliği vs PlayStation kollarını daha alışkın biriyim. Fakat PC için uyumlu olmadığı söyleniyor. Xbox Controller'a baktım deneme şansım olmadı her iki kolu da. Xbox Controller ergonomik ve tüm PC platform oyunları için daha uyumluymuş. Fakat onun da pil sorunu var. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Dualsensenin pek bir uyumluluk sorunu kalmadı ilk zamanlara göre.Xbox 9.nesil daha stabil o konuda tabi ama pil sorunu derken bunu sorun olarak görmek mantıksız bana kalırsa. Type-c kablosuyla kullanabiliyorsunuz yok pil ile derseniz şarjlı piller işinizi çözer. Onun dışında 8bit do alabilirsiniz daha uygun fiyata.

PC için uyumlu gamepad araştırıyorum. Replika DualShock 4 V2 denedim. 3. günün sonunda bozuldu. Belki kalite farkından dolayı olmuş olabilir. Fakat diğer gamepad seçimimde DualShock 4 V2 almayı düşünmüyorum. DualSense almak istiyorum gerek triger özelliği vs PlayStation kollarını daha alışkın biriyim. Fakat PC için uyumlu olmadığı söyleniyor. Xbox Controller'a baktım deneme şansım olmadı her iki kolu da. Xbox Controller ergonomik ve tüm PC platform oyunları için daha uyumluymuş. Fakat onun da pil sorunu var. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Xbox controller alıp yanında alttaki linkte şarj edilebilir pil ve cihazını alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın. Bende 4 adet pil var, biri bitince şarja takıp diğerlerini kullanıyorum. 2600Mah olanları günlük 4-5 saatlik kullanımda 1 hafta rahat götürüyor. Veya USB-C kablo ile kullanacaksın.

DualSense'nin pek bir uyumluluk sorunu kalmadı ilk zamanlara göre. Xbox 9.nesil daha stabil o konuda tabii ama pil sorunu derken bunu sorun olarak görmek mantıksız bana kalırsa. Type-C kablosuyla kullanabiliyorsunuz yok pil ile derseniz şarjlı piller işinizi çözer. Onun dışında 8bit do alabilirsiniz daha uygun fiyata.

Peki size göre PC için bir adım daha önde olan kol nedir? Steam ağırlıklı oyun oynuyorum

Xbox Controller alıp yanında alttaki linkte şarj edilebilir pil ve cihazını alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın. Bende 4 adet pil var, biri bitince şarja takıp diğerlerini kullanıyorum. 2600MAH olanları günlük 4-5 saatlik kullanımda 1 hafta rahat götürüyor. Veya USB-C kablo ile kullanacaksın.

Peki pillerinin şarjının bitip bitmediğini PC üzerinden nasıl anlayabiliyoruz? Pek bir bilgim yokta ondan soruyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı