Gümüşten çıkmalık Jungle Hero'su

Hayır değil, müsait oldukça cevap verip maç analizi yapabilirim.
Özel bir şekilde iletişime geçersek o kadar mutlu olurum ki hocam. Böyle bir oyuncunun konuma yazması da beni ayrı gururlandırdı. :)
Tabii ki. .Katzen.#9555 discord adresim bu herhangi bir sorusu danışmak istediği olanlar çekinmeden buradan benimle iletişim kurabilir.
Kendimi belli edecek bir mesaj atacağım birazdan hocam.
@weisskatzen yazdım kral.

Son düzenleme:
Ormana Udyr alıp Vayne banla. Zaten 15'de ff arttırır bu Udyr.

Udyr öğrenmeni tavsiye ederim.

Udyr biliyorum hocam. Bugün Olaf'la 2 maç 2 Win aldım. Olaf'la devam yani :D. Bu arada sen Jax maindin hatırlıyorum ben de 33K Jax yaptım. Jax da bayağı taşıyor ama oynamadım jgde. Taktik verir misin, anlatır mısın oynanışı nasıl?

Udyr biliyorum hocam. Bugün Olaf'la 2 maç 2 Win aldım. Olaf'la devam yani :D. Bu arada sen Jax maindin hatırlıyorum ben de 33K Jax yaptım. Jax da bayağı taşıyor ama oynamadım jgde. Taktik verir misin, anlatır mısın oynanışı nasıl?
Mahvolmuş alana kadar gang yok, belki 3 levelde, E yeteneğinin CC'si ile bir şeyler deneyebilirsin.

Orman oynarken en basit taktik, adamın nereden başladığını anlayıp direkt karşı orman yapmak. Böylece sen adamın rotasyonunu biliyorsun, ama o bilmiyor. Böylece bol bol ormana gidip beleş kamp kesiyorsun.

Jax'da sadece totem + Q kullanmak önemli. Resmen 2 flaşı oluyor.

Ama şu anda, düşük ELO'da ya full gang, ya full orman dönecek şampiyon lazım. Ya da OTP olduğun bir şampiyon.

Mahvolmuş alana kadar gang yok, belki 3 levelde, E yeteneğinin CC'si ile bir şeyler deneyebilirsin.

Orman oynarken en basit taktik, adamın nereden başladığını anlayıp direkt karşı orman yapmak. Böylece sen adamın rotasyonunu biliyorsun, ama o bilmiyor. Böylece bol bol ormana gidip beleş kamp kesiyorsun.

Jax'da sadece totem + Q kullanmak önemli. Resmen 2 flaşı oluyor.

Ama şu anda, düşük ELO'da ya full gang, ya full orman dönecek şampiyon lazım. Ya da OTP olduğun bir şampiyon.
Jax da ilk üçlü mü mahvolmuş mu?
Skill fulleme w e q şeklinde değil mi?

Mahvolmuş hem saldırı hızı, saldırı gücü bir de can çalma veriyor.

İlk e açıyorlar, sonra W, sonra Q.

Hocam dün ilk item üçlü çıktım. 2 tane Free kill vardı onları aldım onun dışı gank atmadım. 7Level bir çıktım Jungle'nin içinden. Adamlar nereden çıktın falan yazmaya başladı. 18/8/10 oynamışım.

Geri
Yukarı