Güncel hat değerlerimle 50Mbps hız alabilir miyim?

Ipares

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Izmir
Güncel hat değerlerim ektedir. Bu hat üzerinden kesintisiz sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde 50Mbps, oluyorsa 100Mbps hız alır mıyım? Bilgi olsun diye CAT5 kablolu güncel Speedtest sonucumu da ekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (70).png
    Ekran Görüntüsü (70).png
    11 KB · Görüntüleme: 113
  • Ekran Görüntüsü (71).png
    Ekran Görüntüsü (71).png
    55,3 KB · Görüntüleme: 100
Hattınızda zayıflama var , bina içi kabloları değiştirin dairene gelen kabloya kadar . Bunu yaptıktan sonra yine hat zayıflaması olursa bina dışında yoldan geçen kabloda sorun vardır . Bunu düzeltirsen rahat 90 mbps değerleri görürsün 👍.

Hattınızda zayıflama var , bina içi kabloları değiştirin dairene gelen kabloya kadar . Bunu yaptıktan sonra yine hat zayıflaması olursa bina dışında yoldan geçen kabloda sorun vardır . Bunu düzeltirsen rahat 90 mbps değerleri görürsün 👍.
Ve ayrıca hatta parazit var . Etrafınızda çok fazla bina vs .var mı?

Büyük ihtimal alamazsın ama sana bu modemi önerebilirim.
50 mi alamam 100 mü
Ve ayrıca hatta parazit var . Etrafınızda çok fazla bina vs .var mı?
site hariç (sitede 2 bina var) 2 binaya daha bizden çekmişler habersiz. ama etrafa fazla bina yok. eskiden 50 kullanıyordum. karantinada herkes yüklenince çöktü. sonradan ek portlar bağladılar güçlendirdiler fln.
anlık hattımla 50mbpsyi rahat kullanabilir miyim ?
50ye geçiyorum o zaman. geçeyim mi ?
50'ye geçtim. ping 6 download 47-48 upload 7.8

Son düzenleme:

Geri
Yukarı