VDSL hız alabilir miyim?

yokedicioguz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Voleybol
Şu anda ADSL internet kullanıyoruz, TürkNet fakat modemimiz aşırı eski ve çekmiyor. Bu yüzden modem alacakken araştırırken VDSL, ADSL kavramlarını öğrendim fakat biz ADSL kullanmamıza rağmen VDSL hızı alabilir miyiz ve alırsak nasıl bağlarız? 12Mbps hız alıyoruz Speedtest'te ölçtüğümüzde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıasdadsadsntısı.PNG
    Ekran Alıasdadsadsntısı.PNG
    46,6 KB · Görüntüleme: 50
ADSL modem kullandığınız için, VDSL modem bulup deneyin.
TürkNet uygulamasına girin paket değiştir bölümünde ne çıkıyor kontrol eder mısın?
Hocam paket değiştirde çıkmıyor bazen bendede max 35 hiz gösteriyordu her sitede suan 95 e kadar alabiliyorum arayip konuşmasi daha uygun olur.

Hocam paket değiştirde çıkmıyor bazen bendede max 35 hiz gösteriyordu her sitede suan 95 e kadar alabiliyorum arayip konuşmasi daha uygun olur.
Arayıp konuşacağım.
Hocam konuşurken nasıl birşey söylemeliyim ADSL modem kullanıyorum VDSL Geçmek istiyorum altyapı destekliyormu gibi birşeymi demeliyim?
Yapa hizmetindesin 100/100 ne desteklerse alabilirsin 85 TL'ye. Ayrıca VDSL destekli modem ile alabilirsin bu hizi.
Uzun zaman sonra bilgilendiriyorum Yapa altyapısındaymışım fakat uzak olduğu için (1800m) adsl alabiliyordum TT geçişimi yaptım 50mbps kullanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı