Güncel oyun tavsiyesi

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Başlıktan anlaşıldığı gibi güncel oyun arıyorum. Her gün Fortnite oynuyorum ama belli bir süre sonra sıkıyor. Popüler, güncel oyun arıyorum. Eskiden Point Blank vardı, her ne kadar pay to win olsa da oynarken eğlenirdim. Para yatırmadığım halde kütüphanede genellikle 1. olurdum. Neyse önerilerinizi bekliyorum. Tür olarak FPS olursa iyi olur ama diğer önerilere de açığım.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam RoboCraft diye bir oyun vardı. En son 2 yıl önce oynadım ve oyunun durumu cidden kötüydü. İlk çıktığı zamanlarda efsane idi. Ama daha sonra "Onu da katalım, sunu da ekleyeyim." diye diye bütün oyunun ağzına ettiler. Ama hiç para ödemeden eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Paladins'i ilk çıktığı zamanlar çok fazla oynadığım için sıktı. RoboCraft'ı hiç bilmiyorum ama eğer oynayanı azsa pek benlik değil. Yani ben biraz emek harcanan oyunları seviyorum yani nebiliyim level atlama yeni şeyler alma falan. Battlefield 1 güzel oyun, videolarını izledim ama çok pahalı olduğu için şuan alamam. Dün DOTA 2 indirdim. Bakalım bugün biraz oynayayım belki sarar.:)

Önerilerinize bakacağım. DOTA 2 oynamaya çalışıyorum, şuan az çok sarıyor. Bundan sıkılırsam Rainbow Six Siege bakmayı düşünüyorum güzel oyuna benziyor. (y)

Şu an tüm dünyada en güncel online oyun Dota 2'dir. Gerçekten defense of the ancients 2002'den beri hız kesmiyor.
Güncel değil galiba oyun. Yani bilmiyorum bir maç atayım dedim 5 dk bekledim yok bulamadı. Bende kapattım daha da girmiyorum. Fortnite devam ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı