Güncel oyun tavsiyesi

Battlefield 1 gerek online, gerek offline modları gerçekten çok eğlencelidir. Oyunun atmosferi o yılları anlatıyor gibi. Sisteminiz yeterli ise oynayabilirsiniz.

Battlefield 1 gerek online, gerek offline modları gerçekten çok eğlencelidir. Oyunun atmosferi o yılları anlatıyor gibi. Sisteminiz yeterli ise oynayabilirsiniz.
G4560 ve RX 460'tan oluşan bir sistemim mevcut. Düşük ayarlarda belki kaldırır oyunu, ama benim şuan da o oyuna o kadar para verecek durumum yok maalesef. Belki yazın alabilirim. Malum yeni motosiklet aldım da onun masrafları var biraz. :)

Şimdi FPS olarak Overwatch olabilir. Her ne kadar parasını hak etmediğini düşünsem bile, zevkli oyun. Karakterleri oynaması zevkli. Haritalar hoş. Ama daha çok yolu var oyunun.

Ayrıntılara girmeyeceğim. Alınabilir ama bilmiyorum.

RPG olarak Guild Wars 2 öneririm. PVP ağırlıklı bir RPG oyunu. Diyar diyar gezerken, görev yapıp, karakter kasabilirsiniz. PVP kısmı zevklidir.

MOBA olarak Heroes of the Storm öneririm. Mekanik olarak en oturaklı bulduğum MOBA kendisi. Mantığı biraz farklı. Ama temel olarak kontroller aynı.

Guild Wars 2 ile uzun bir deneyimim oldu. Daha sonra bıraktım. Diğer iki oyunu oynuyorum.

Sisteminiz orta ayarda kaldırır. Hikayeli oyunlar düşünür müsünüz?
Hikayeli oyunlarla aram pek iyi değil bu aralar. 5-6 tane oynamam gereken hikayeli oyun var bilgisayarda. Yazın almıştım hala oynayacağım sözde.
Ücretli olarak Rainbow Six Siege, ücretsiz olarak Team Fortress 2 oynayabilirsin. TF2 artık eskisi gibi değil eşleştirme sisteminin içine ettiler.
Team Fortress 2 daha önce denedim ama hiç beğenemedim direk çıktım. Rainbow Six Siege'yi yazın almayı düşünüyorum.
Şimdi FPS olarak Overwatch olabilir. Her ne kadar parasını hak etmediğini düşünsem bile, zevkli oyun. Karakterleri oynaması zevkli. Haritalar hoş. Ama daha çok yolu var oyunun.

Ayrıntılara girmeyeceğim. Alınabilir ama bilmiyorum.

RPG olarak Guild Wars 2 öneririm. PVP ağırlıklı bir RPG oyunu. Diyar diyar gezerken, görev yapıp, karakter kasabilirsiniz. PVP kısmı zevklidir.

MOBA olarak Heroes of the Storm öneririm. Mekanik olarak en oturaklı bulduğum MOBA kendisi. Mantığı biraz farklı. Ama temel olarak kontroller aynı.

Guild Wars 2 ile uzun bir deneyimim oldu. Daha sonra bıraktım. Diğer iki oyunu oynuyorum.
Overwatch'a o parayı vermem. Paladins var onun yan sanayisi olarak, bayağı bir oynamıştım. Sonradan oda sıktı. Diğer önerilerinize de göz atacağım. Galiba benim biraz oyunlara ara vermem lazım, canım hiç bir oyun istemiyor. Sıkıldım bu aralar oyunlardan herhalde.:kararsız:

Hikayeli oyunlarla aram pek iyi değil bu aralar. 5-6 tane oynamam gereken hikayeli oyun var bilgisayarda. Yazın almıştım hala oynayacağım sözde.

Team Fortress 2 daha önce denedim ama hiç beğenemedim direk çıktım. Rainbow Six Siege'yi yazın almayı düşünüyorum.

Overwatch'a o parayı vermem. Paladins var onun yan sanayisi olarak, bayağı bir oynamıştım. Sonradan oda sıktı. Diğer önerilerinize de göz atacağım. Galiba benim biraz oyunlara ara vermem lazım, canım hiç bir oyun istemiyor. Sıkıldım bu aralar oyunlardan herhalde.:kararsız:
Rainbow Six Siege şuan ücretsiz. Deneyip kararını verebilirsin.

Özellikle uzun süre Çok oyunculu oyun oynayınca ben sıkılıyorum. Ara sıra böyle hikayeli
Tavsiye olarak Witcher serisini yada The Elder Scrolls serisinden oyunları oynamanı öneririm.
Oblivion, Skyrim, Witcher 1-2-3 oyunlarının Türkçe yamaları da bulunmaktadır.

Tavsiye ettiğim oyunların satın alma bağlantıları :
Save 50% on The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition on Steam
The Elder Scrolls V: Skyrim on Steam
Save 50% on The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition on Steam
Save 69% on The Witcher Trilogy on Steam

Türkçe yamaları :
Oblivion GOTY Türkçe Yama
Bethesda.net
The Witcher 1 Enhanced Edition %100 Türkçe Yama - vPreFinal Yayımlandı! » Sayfa 1 - 104
Witcher 2 ve 3 oyunun Türkçe yamaları orijinal olarak oyunda bulunmaktadır.

Modların nasıl kurulduğunu gösteren rehber serisi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher 2 oyununu daha önceden satın almıştım. Aslında oyun hoşuma gitti grafikleri, hikayesi gayet güzel. Ama benim gibi hayatında hikayeli oyun olarak en fazla gta oynamış. Genellikle çocukluğunu Metin2, Point Blank tarzı oyunlarla geçirmiş adam için Witcher 2 çok karışık ve zor geldi. Yani o skiller olsun, vuruş hamleleri olsun. Bilmiyorum yani daha ilk bölümü( Bu kaleyi kuşatma safhası) geçememiştim. Onun için hikayeli oyunları yaza saklıyorum. Malum öğrenmem için bol bol antrenman yapmam lazım da.:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı