Güncel Türkçe Windows 7 ISO dosyası nereden bulunur?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Eski diskime bir Windows 7 kurmak istiyorum. Güncel ve Türkçe Windows 7 Ultimate ISO dosyasına ihtiyacım var. ISO dosyası orijinal olmalı ve üzerinde oynanmamış olmalıdır. Güvenilirlik benim için ön plandadır. Technopat Sosyal'de paylaşılan ISO'lara göz gezdirdim, maalesef güncel değiller. İnternete bağlanmakta vb. şeylerde problemler yaşadım. Ayrıca neden Windows 7 kuruyorsun diyecek olanlar için belirteyim. Can sıkıntısından kuruyorum, biraz nostalji yapacağım.

Rufus'tan Windows 7 indirebilirisniz.

Rufus'tan Windows 7 indirebilirisniz.
Hocam peki 2018'de olan güncellemeyi almış halini içeriyor mu? Görselde SP1 Build 7601 yazıyor. Bu güncellemeyi almış hali midir?
1653069297832.png

Güncelleştirmeleri siz indireceksiniz.
Hocam maalesef ki Windows 7 güncelleştirmelerini indiremiyorum, hata veriyor. Bu sebeple güncellemelerin halihazırda bulunduğu bir ISO dosyasına ihtiyacım var.

Güvenilir olduğundan emin misiniz? Daha önce deneyimleyen oldu ise geri dönüşlerini beklerim.

Net. Frameworks ve VCRedist güncel sürümlerinin ISO içeriğine normalde dahil edilmiyor.(Hatta Programım kendisi hiç yok.)
Bu işler 3.şahısların yaptığı bir işlemdir. Windows desteği kestiği için, sevenler tarafından yaşatılıyor. :D

Güvenilirlik konusuna gelirsek, zaten güvenlik güncellemesi almayan bir işletim sisteminden güvenlik mi bekliyorsunuz?

Güvenilirlik konusuna gelirsek zaten güvenlik güncellemesi almayan bir işletim sisteminden güvenlik mi bekliyorsunuz?
İçerisine zararlı dahil edilmiş bir işletim sistemi kullanmanın güvenlik güncellemesi almayan işletim sistemi kullanmaktan daha riskli olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı