Güncel VPN önerisi

Windscribe uzunca bir süre çift üyelikle free kullanmıştım. Sonra Pro almaya zorlayınca VPN için para ödemeyi mantıklı bulmadım. Şu an DotVPN var çok hızlı değil ancak iş görüyor. Hız konusunda Windscribe çok iyiydi.

TOR neden kullanmıyorsun ? Sadece web'de gezinmek istiyorsan Tor Browser kullanabilirsin, yada tüm trafiğini TOR ağı üzerinden yönlendirebilirsin.

Not: TOR'a bağlanırken OBSF4 Bridge kullanman gerekiyor. Bazı operatörler TOR ağını engellemeye çalışıyor çünkü.

Windscribe uzunca bir süre çift üyelikle free kullanmıştım. Sonra Pro almaya zorlayınca VPN için para ödemeyi mantıklı bulmadım. Şu an DotVPN var çok hızlı değil ancak iş görüyor. Hız konusunda Windscribe çok iyiydi.
Windscribe şuan için sorunlu. İstediğim bazı sunucularına erişim sağlanamıyor. DotVPN deneyeceğim.
TOR neden kullanmıyorsun ? Sadece web'de gezinmek istiyorsan Tor Browser kullanabilirsin, yada tüm trafiğini TOR ağı üzerinden yönlendirebilirsin.

Not: TOR'a bağlanırken OBSF4 Bridge kullanman gerekiyor. Bazı operatörler TOR ağını engellemeye çalışıyor çünkü.
Tor kullanım açısından benim işimi görmüyor. Web'de gezinmek ya da yasaklı sitelere girmek değil amacım. Bu nedenle Windows platformunda çalışan ve sunucu sayısı fazla VPN arıyorum. Tekrar olacak ancak fiyat önemli değil. Ücretsiz deneme sürümü olmasa da olur ya da diğerlerinden çok daha pahalıya satılsa da olur. Yeter ki çalışsın ve sunucu sayısı fazla olsun.

Cyberghost tarayıcı eklentisi tamamen ücretsiz.Sınırlama,kota vb. saçma sapan şeyler yok.Netherlands'le bağlanırsan kendi bağlantına paralel hız alabilirsin.Tüm sitelere giriyor,mutluyum.Şuan firefox ve chrome'da var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı