Güncel website görünmüyor

excalibur417

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, müşterime ait olan internet sitesini kendi hosting paketime yönlendirdim.
Name server güncelleme işlemi sağladık gün içerisinde.
Yönlendirme doğru yapılmış ve aktif halde. Sunucuya erişip yapım aşamasındadır şeklinde site yükledim. Ancak görünmüyor kablosuz ağa bağlı iken.
Ne bilgisayardan ne de telefondan Wi-Fi bağlı iken görünmüyor. Kendi internetimi açınca güncel halini görebiliyorum.
Superonline ile görüşmemde güncelleme, aç kapa işlemi ve sabit IP tanımlaması yaptık. Buna rağmen düzelmedi.
Modeme reset atmak işkence gibi onlarca kablosuz cihaz var.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Anladığım kadarıyla Wİ-Fİ kullanırken sitenin eski halini görüyorsunuz yani cache temizlenmemiş oluyor. Doğru mu?

Anladığım kadarıyla Wİ-Fİ kullanırken sitenin eski halini görüyorsunuz yani cache temizlenmemiş oluyor. Doğru mu?
Evet tarayıcıyı da temizliyorum yine eski hali görünüyor. Yarım saattir internet sağlayıcım ile görüşüyoruz çözüm bulamadılar. Sadece cep telefonumda kendi internetimi kullanırken görüyorum güncel halini.

Birçok kez denedim ancak işe yaramadı.
Siteye yüklediğiniz CSS ve JS dosyalarının sonuna ?ver=1.1 gibi versiyon ekleyin.

Örnek olarak;
[CODE lang="html" title="HTML"] <link rel="stylesheet" href="style.css?ver=1.1">[/CODE]

Siteye yüklediğiniz CSS ve JS dosyalarının sonuna ?ver=1.1 gibi versiyon ekleyin.

Örnek olarak;
[CODE lang="html" title="HTML"] <link rel="stylesheet" href="style.css?ver=1.1">[/CODE]
Dosyaların (js, css) ismini değiştirmeden html dosya içinde yazdım.
Ctrl + F5 ile tekrar kontrol ettim, sonuç değişmedi.

[CODE title="HTML"]<script src="common-js/scripts.js?ver=1.1"></script>[/CODE]
İstemeyerek de olsa modeme reset işlemi gerçekleştirdim.
Aynı isim ve şifreyi tanımladım modeme, cihazlar otomatik bağlansın diye.
Şu an için durum düzeldi.
Ancak bunun önüne geçebilmek için ne yapabilirim bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı