Çözüldü Güncelledikten sonra kapanıp açılınca SIM kodu isteyen telefona ne yapılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi telefonumu güncelledim. Açıldı ve SIM kodu istiyor. Ne yapmalıyım? En kısa sürede yardım ederseniz çok iyi olur. Sadece ayarlara girdim güncelleme var mı diye baktım. Güvenlik güncellemesi gibi bir şey varmış. Güncelle dedim. Telefon kapandı ve güncellenmeye başladı. Güncelleme bitti. Açıldı ama SIM kodu girin diyor ne yapayım?

Çözüm
SIM kodunu girerseniz sorununuz çözülecektir bu kadar uğraşmaya ya da kafa yormaya değecek bir şey değil kodu girdiğiniz anda eskisi gibi çalışacaktır. Eğer bulamazsanız da operatörünüzü arayın ve SIM kodunuzu kaybettiğinizi söyleyin. Birkaç şey soruyorlar. Sonrasında yardımcı oluyorlar verdiğiniz bilgiler doğrultusunda.
SIM kodunu girerseniz sorununuz çözülecektir bu kadar uğraşmaya ya da kafa yormaya değecek bir şey değil kodu girdiğiniz anda eskisi gibi çalışacaktır. Eğer bulamazsanız da operatörünüzü arayın ve SIM kodunuzu kaybettiğinizi söyleyin. Birkaç şey soruyorlar. Sonrasında yardımcı oluyorlar verdiğiniz bilgiler doğrultusunda.

Çözüm
Çok teşekkür ederim aradığım cevap buydu. SIM kodunu bulurum inşallah. Peki diğer arkadaşların dediği gibi ayarlarda yazan bir şey mi yoksa Hat kartının üstünde olan şey mi ?

Örnek olarak internetten aldığım bir görsel,bu şekilde arka tarafında bulunan pin 1 kısmında yazıyor.

Dosya Ekleri

• images (9).jpeg
    images (9).jpeg
    10,7 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı