Güncelleme desteği kesilen telefon uzun süre kullanılır mı?

S20 FE alın. Daha iyi.
Ama Samsung telefonlarının arkasında daha fazla duruyor. Güncelleme ve işletim sistemi olarak. Yardım olanakları da daha fazla keza Samsung resmi olarak Türkiye'de.
Oneplus 8 Pro'yu güvendiği yerden almak varken neden S20FE alsın kamera ön planda değilse? Pil süresi daha iyi, S20FE 865 çip soğutulamazken bunda öyle bir sorun yok. Hızlı şarj bir artı. Daha saymama gerek var mı?

S20FE'nin de güncellemesi bitti, yıl sonuna kadar güvenlik güncellemesi alacak ve dönemi tamamen bitecek. OnuUI kadar iyi olmasa da OxygenOS öyle yabana atılacak bir yazılım değil.

Oneplus 8 Pro'yu güvendiği yerden almak varken neden S20FE alsın kamera ön planda değilse? Pil süresi daha iyi, S20FE 865 çip soğutulamazken bunda öyle bir sorun yok. Hızlı şarj bir artı. Daha saymama gerek var mı?

S20FE'nin de güncellemesi bitti, yıl sonuna kadar güvenlik güncellemesi alacak ve dönemi tamamen bitecek. OnuUI kadar iyi olmasa da OxygenOS öyle yabana atılacak bir yazılım değil.
Ben doğdum doğalı OneUI kullandım, arada bir Huawei geçişim oldu, ondan sonra macera aranmaması kanaatine vardım. OxygenOS nasıldır bilmem ama bildiğim bir şey Çinli telefonların UI'ları işlevsiz ve kötü.

Ben doğdum doğalı One UI kullandım, arada bir Huawei geçişim oldu, ondan sonra macera aranmaması kanaatine vardım. OxygenOS nasıldır bilmem ama bildiğim bir şey Çinli telefonların UI'ları işlevsiz ve kötü.

Çinli telefonların UI'larını incelemeden, bilgi sahibi olmadığı halde kötü ve işlevsiz demek, ırkçılıktan rapor etsem ceza alır mı acaba?

Samsung telefonlarının arkasında daha fazla duruyor dediğiniz mesajdan sonra cevap yazmayı kesmiştim zaten çünkü anlatamayacağım ya S20FE kullanıyorsunuz ya da Fanboy'u sunuz onun dışında bu seçimi yapmam için sebep yok. 5G, güncellemeler, şarj, batarya, kamera gibi çok fazla fark var.

@Fermion gayet güzel şekilde açıklamış aradaki farkları. Tercihim belli teşekkürler.

Çinli telefonların UI'larını incelemeden kötü ve işlevsiz demek, ırkçılıktan rapor etsem ceza alır mı acaba?

Samsung telefonlarının arkasında daha fazla duruyor dediğiniz mesajdan sonra cevap yazmayı kesmiştim zaten çünkü anlatamayacağım ya S20FE kullanıyorsunuz ya da Fanboy'u sunuz onun dışında bu seçimi yapmam için sebep yok. 5G, güncellemeler, şarj, batarya, kamera gibi çok fazla fark var.

@Fermion gayet güzel şekilde açıklamış aradaki farkları. Tercihim belli teşekkürler.
M31 kullanıyorum ve Fanboyluk için hiçbir sebebim yok. Xiaomi UI'nda reklam çıkması der, işlevsellik bakımından Windows bağlantısı, entegrasyonlar, daha optimize uygulamalar der bitiririm hocam.

M31 kullanıyorum ve fanboyluk için hiçbir sebebim yok. Xiaomi UI'nda reklam çıkması der, işlevsellik bakımından Windows bağlantısı, entegrasyonlar, daha optimize uygulamalar der bitiririm hocam.

Xiaomi zaten sorunlu, alan kişiler bunun farkında olarak alıyor. Her incelemesinde yazılıyor zaten silinmeyen uygulamalar, reklamlar.

Fakat OnePlus 8 Pro için konuşuyoruz ve konu ile alakası olduğunu sanmıyorum.

Xiaomi zaten sorunlu, alan kişiler bunun farkında olarak alıyor. Her incelemesinde yazılıyor zaten silinmeyen uygulamalar, reklamlar.

Fakat OnePlus 8 Pro için konuşuyoruz ve konu ile alakası olduğunu sanmıyorum.
'OxygenOS nasıldır bilmem ama bildiğim bir şey Çinli telefonların UI'ları işlevsiz ve kötü.' üstteki mesajımdan alıntıdır.

Anlaştık o zaman. İyi günler. Şu anda kullandığınız telefon modeli nedir acaba?
M31 hocam. Bugün A32'ye geçiyorum. Ufak bir değişiklik yaptım aile içi telefonlardan, TAB S7 FE alınca.

Geri
Yukarı