Güncelleme sıfırda kalıyor

olcayduran

Decapat
Daha fazla  
2021-X86 tabanlı sistemler için Windows 10 version 21H1 07 toplu güncelleştirmesi (KB5004237) güncellemesi indiriliyorda %0 da kalıyor. İnternetim 1.500 hızı ama güncelleştirme yüklenmiyor. Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
2021-X86 tabanlı sistemler için Windows 10 version 21H1 07 toplu güncelleştirmesi (KB5004237) güncellemesi indiriliyorda %0 da kalıyor. İnternetim 1.500 hızı ama güncelleştirme yüklenmiyor. Neden?
Windows tuşu + S tuşlarına basın, CMD yazın Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' . Açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.

dism /online /cleanup-image /startcomponentcleanup ENTER TUŞUNA BASIN İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLEYİN

dism /online /cleanup-image /restorehealth ENTER tuşuna basın işlemin bitmesini bekleyin

yine sfc /scannow yazın %100 olunca bilgisayarı yeniden başlatın
Büyük harfle yazdığım için umarım ceza almam

Windows tuşu + S tuşlarına basın, CMD yazın Komut İstemi'ne sağ tıklayarak "Yönetici olarak çalıştır". Açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.

DISM /online /cleanup-image /startcomponentcleanup ENTER TUŞUNA BASIN İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLEYİN

DISM /online /cleanup-image /restorehealth ENTER tuşuna basın işlemin bitmesini bekleyin

Yine SFC /scannow yazın %100 olunca bilgisayarı yeniden başlatın

Hemen deniyorum
Windows tuşu + S tuşlarına basın, CMD yazın Komut İstemi'ne sağ tıklayarak "Yönetici olarak çalıştır". Açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.

DISM /online /cleanup-image /startcomponentcleanup ENTER TUŞUNA BASIN İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLEYİN

DISM /online /cleanup-image /restorehealth ENTER tuşuna basın işlemin bitmesini bekleyin

Yine SFC /scannow yazın %100 olunca bilgisayarı yeniden başlatın

oldu galiba teşekkür

Dosya Ekleri

• 1626613665445.png
    1626613665445.png
    766 bayt · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı