Güncelleme sırasında karşımıza çıkan "şifre çözümleniyor" ne demek?

sahin5657

Femtopat
Daha fazla  
Telefona güncelleme geldikten sonra indirdim. İndirmeden sonra şifre çözümleniyor diye bir kısım çıktı, bu ne demek tam olarak?

Cihaz marka ve modeli nedir?
Redmi 7A
İndirdiğiniz dosyayı kurulabilir hale getiriyor. RAR'dan dosya çıkarmak gibi düşünün.
Güncelden sonra notlar ve ekran kaydedici uygulamaları sönük bir renge döndü ve uygulamalara girmek istediğimde "0bir hata oluştu" hatasıyla karşılaşıyorum ne yapmam lazım?

Güncelleyeyim, şimdi notlarım ve ekran kaydedici uygulamasına tıkladığımda "veri kullanım uyarısı! Şimdi ögeleri indirmek 24,8 MB mobil verisi kullanmayı gerektirir. Yine de indirilsin mi?" yazısıyla karşılaşıyorum.

Son düzenleme:
Redmi 7A

Güncelden sonra notlar ve ekran kaydedici uygulamaları sönük bir renge döndü ve uygulamalara girmek istediğimde "0bir hata oluştu" hatasıyla karşılaşıyorum ne yapmam lazım?

Güncelleyeyim, şimdi notlarım ve ekran kaydedici uygulamasına tıkladığımda "veri kullanım uyarısı! Şimdi ögeleri indirmek 24,8 MB mobil verisi kullanmayı gerektirir. Yine de indirilsin mi?" yazısıyla karşılaşıyorum.
İnternet bağlantınızda kota sorunu yoksa indirin. Uygulamalar da güncelleme istiyor demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı