Güncelleme sonrası bilgisayar açılmıyor

ShanksTaicho

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, dün bilgisayari güncelleme yapım dedim Windows güncellemesi neyse başlattım 3 tane güncelleme vardi 2 tanesi bozuk indirme yapmıyordu 1 tanesi de çok yavaş iniyordu. Ben de sinirlendim bilgisayarı yeniden başlatma yazısı vardı ona bastım basmaz olaydım. Bilgisayar şifre ekranina geliyor kapanıyor geliyor mavi ekran geliyor şifreyi giriyorum donuyor, fare klavye çalışmıyor. Mavi ekran veriyor güvenli mod da açmaya çalışıyorum açılmıyor devamlı mavi ekran veriyor. Format atmaya çalışıyorum format ekranı gelmeden mavi ekran veriyor bazen basıyorum tuşa bilgisayar çalışıyor siyah ekran da öyle kalıyor bir şey olmuyor. Anlayacağız çok garip bir durum var ne olduğunu anlamadım M.2 NVMe SSD de kurulu sistem acaba SSD'mi bozuldu ne oldu? Ara da bir onarma ekranına girebiliyorum ama onarma yapmıyor mavi ekran veriyor kısaca hiçbir şey yapamıyorum sizce sorun ne olabilir?

Başlangıç onarma bilgisayarınızı onaramadı.
Cihazınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor.
Gibi hatalar veriyor şimdi bilgisayar açılmıyor basıyorum tuşa siyah ekran geliyor öyle kalıyor arada bir reset atınca onarma ekranı geri yükleme ekranı vs geliyor ama orada da bir şey olmuyor geri yükleme olmuyor onarma olmuyor güvenli mod açılmıyor sonra mavi ekran hatası veriyor PC yeniden başlıyor siyah ekran da kalıyor.

Hangi hatayı veriyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı