Çözüldü Güncelleme sonrası Redmi 9 "Mi" yazısında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

thenes_29

Decapat
Daha fazla  
Sabah bir güncelleme yaptım. Telefonu yazılım güncellemesi indirdikten sonra yeniden başlattı. Başlattıktan sonra üzerinden 20 dk geçti ve hala açılmamıştı. Kapatma tuşu ile ses kısma tışuna basılı tuttum ve sadece açılışta gelen titreme sesi geliyor ama yine açılmıyor. 20 saniyede bir logo gelip duruyor. Diğer benzer konularada baktım ama birkaç çözüm denemeye çalıştım ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirm. Bir arkadaş benzer bir konuda yazmış ama söylediği adımları uygulayamadım, onu da konuya etiketliyrum. @Negative Sir

Çözüm
Düzeltebildi mi?

Herhangi bir hata olmadan tamamlandı ROM yüklemesi. Zaten kilit kapatmak için yapmıştım ROM yüklemesini.

Evet düzeltti. 250 TL dedi. Bu arada yardımın için teşekkürler.

Herkese yardımlarından dolayı teşekkürler. Konuyu nasıl sonlandıracağımı bilmiyorum. Galiba bir süre sonra kendiliğinde sonlanır. Tekrardan teşekkürler.
MTK işlemcilerde oluyor mu bilmiyorum fakat test point noktalarını kullanarak ROM yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Cihazınızın garantisi var mıydı?
hayır

MTK işlemcilerde oluyor mu bilmiyorum fakat test point noktalarını kullanarak ROM yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Cihazınızın garantisi var mıydı?
telefona tek isteğim hani formatlamadan açılması, çünkü bazı notlar var onlara ulaşmak. Böyle açabilsek, bilmiyorum şimdi gidip geliyor .başka bir şey yok

Hayır.

Telefona tek isteğim hani formatlamadan açılması, çünkü bazı notlar var onlara ulaşmak. Böyle açabilsek, bilmiyorum şimdi gidip geliyor. Başka bir şey yok.

Sıfırlamadan açmak gibi bir seçenek şimdilik görünmüyor. En başta açılmasını beklemeyerek hata yapmışsınız.

Yetkili servisler bitmiş olmasına rağmen bakacaklardır. Yaklaşık 50-100 TL civarına hallederler diye düşünüyorum. Klasik bir Xiaomi'nin güncelleme sorunu gibi duruyor. Ben kendim de mi 9T kullanıyorum. MIUI cidden sıkıntılı bir sürüm.

Sıfırlamadan açmak gibi bir seçenek şimdilik görünmüyor. En başta açılmasını beklemeyerek hata yapmışsınız.

Yetkili servisler bitmiş olmasına rağmen bakacaklardır. Yaklaşık 50-100 TL civarına hallederler diye düşünüyorum. Klasik bir Xiaomi'nin güncelleme sorunu gibi duruyor. Ben kendim de mi 9T kullanıyorum. MIUI cidden sıkıntılı bir sürüm.
Bizim yapabileceğimiz işlemler bu kadardı demi? bir telefoncuya götürmem gerekiyor ama bulumduğum şehirde bırakın yetkili servisi telefoncu bile bulmak zor

Bizim yapabileceğimiz işlemler bu kadardı değil mi? Bir telefoncuya götürmem gerekiyor ama bulumduğum şehirde bırakın yetkili servisi telefoncu bile bulmak zor.

Yapabileceğimiz her şeyi yaptık, yardımcı olamadım kusuruma bakmayın. Yine de cihaz tamamen kapanırsa ses kısma + güç tuşuna basıp açın. Fastboot gelirse yardımcı olabilirim.

Yapabileceğimiz her şeyi yaptık, yardımcı olamadım kusuruma bakmayın. Yine de cihaz tamamen kapanırsa ses kısma + güç tuşuna basıp açın. Fastboot gelirse yardımcı olabilirim.
sorun değil, teşekkürler. Telefoncuya götürüp soracağım, veriler silinmeden nasıl kurtarabilrim diye. Eğer kurtaramassam ama açabilirse de okey derim belki eposta gridiğimmde veriler tekrar geri gelir.

@enzyyx attığın konuyu okursan orada da Bootloader kilidini açıyorlar.

Farklı bir durum yüzünden açılıyor orada.

Ayrıca kendi kullandığım mi 9T cihazıma Bootloader kilidini kapattıktan sonra stock ROM yüklemesi yaptım. Clean all and lock seçtikten sonra kilit kapanmadı olarak gözükse bile ilk yeniden başlatmamda kilit simgesi kayboldu. Ardından tekrar stok ROM yükledim.

Bu konuya da bakabilirsiniz.@T_u_x hocamın yazdığı mesaj yeterli olacaktır sanırım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı