Çözüldü Güncelleme sonrası Redmi 9 "Mi" yazısında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

thenes_29

Decapat
Daha fazla  
Sabah bir güncelleme yaptım. Telefonu yazılım güncellemesi indirdikten sonra yeniden başlattı. Başlattıktan sonra üzerinden 20 dk geçti ve hala açılmamıştı. Kapatma tuşu ile ses kısma tışuna basılı tuttum ve sadece açılışta gelen titreme sesi geliyor ama yine açılmıyor. 20 saniyede bir logo gelip duruyor. Diğer benzer konularada baktım ama birkaç çözüm denemeye çalıştım ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirm. Bir arkadaş benzer bir konuda yazmış ama söylediği adımları uygulayamadım, onu da konuya etiketliyrum. @Negative Sir

Çözüm
Düzeltebildi mi?

Herhangi bir hata olmadan tamamlandı ROM yüklemesi. Zaten kilit kapatmak için yapmıştım ROM yüklemesini.

Evet düzeltti. 250 TL dedi. Bu arada yardımın için teşekkürler.

Herkese yardımlarından dolayı teşekkürler. Konuyu nasıl sonlandıracağımı bilmiyorum. Galiba bir süre sonra kendiliğinde sonlanır. Tekrardan teşekkürler.
Telefoncuya verdim. 20 DK dedi ama üzerinden geçti 10 saat, bakalım çözebilecek mi?..

Kilit açıkken yüklersen sıkıntı yok zaten, bl kilidi kapalıyken Mi Flash ile stock rom atamazsın.

Atamıyor olman lazım yoksa bu kadar cihaz brick olunca yetkili hesap lazım olmazdı.

Atamıyor olman lazım yoksa bu kadar cihaz brick olunca yetkili hesap lazım olmazdı.

Hard brick olduğu zaman cihaz Fastboot moduna bile girmez. Cihazımı defalarca soft brick yaptım. Test point noktalarına kısa devre yaptırarak ROM yüklemelerinin sebebi de cihazın Fastboot moduna geçmemesidir.

EDL moddan bahsetmiyorum fastboot'a girse bile bl kilidi kapalı olduğundan rom yüklemene izin vermiyor.

EDL moddan bahsetmiyorum Fastboot'a girse bile bl kilidi kapalı olduğundan ROM yüklemene izin vermiyor.

Sadece bazı cihazlar ya da uygulamalar için geçerli olabilir. Daha önceki mesajlarımda attığım bir konuda atılabileceğini söylemişler zaten. Eğer cihaz brick olduysa her firma bir çözüm yolu sunar. Mesela Samsung'da Odin mode var. Stock ROM yüklerken hiçbir şekilde Bootloader açılmasını şart koşmuyor.

Samsung için öyle fakat Xiaomi maalesef bl kilidini şart koşuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı