Güncellemeden sonra işlemci sayısı düştü

Visere

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, dün bilgisayarıma güncelleme geldi. Bugün CS:GO gireyim dedim ve FPS'im çok düşüktü, drop yiyordum. Dün yemiyordum. Sorunu internette araştırırken işlemci sayımı 1 olarak gördüm, normalde 4'tü. Nasıl düzeltebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün bilgisayarıma güncelleme geldi. Bugün CS:GO gireyim dedim ve FPS'im çok düşüktü, drop yiyordum. Dün yemiyordum. Sorunu internette araştırırken işlemci sayımı 1 olarak gördüm, normalde 4'tü. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1426579

Hocam naptınız 1 Core 1 thread YouTube'ta video vardır umarım PC'ye geçince bulursam size yazarım.

Şu msconfigden ayar yaptıranlar var youtube'a video falan çekiyorlar. Onları yapmadınız değil mi?
yapmadım

Asıl şu an ordan düzeltmesi gerekmiyor mu?
işte orda normalde 4 tane var ama şimdi 1 tane olarak gözüküyor isterseniz ss atayım

Hocam naptınız 1 Core 1 thread YouTube'ta video vardır umarım PC'ye geçince bulursam size yazarım.
tamam teşekkür ederim

yapmadım

işte orda normalde 4 tane var ama şimdi 1 tane olarak gözüküyor isterseniz ss atayım

tamam teşekkür ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kusura bakmayin atmayı unuttum hala çözemediyseniz buyrun.

Tekrar girdiğiniz 1'den 4'e yükseltseydiniz öyle yapmanıza rağmen 1 mi gösteriyor anlamadım.

Hayır ben 1 kere girmiştim orada 4'e kadar yazıyordu hatta arkadaşlarıma sordum kaç yapayım diye 1 dediler işlemci ömrü kısalır diye 1 yaptım sonra bir gireyim dedim işte 4'e kadar gözükmüyor sadece 1 var.

Arkadaşlar PC'ye format atayım dedim ve sorunum düzeldi bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Hayır ben 1 kere girmiştim orada 4'e kadar yazıyordu hatta arkadaşlarıma sordum kaç yapayım diye 1 dediler işlemci ömrü kısalır diye 1 yaptım sonra bir gireyim dedim işte 4'e kadar gözükmüyor sadece 1 var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı