Günde 1150 soru LGS 1.'lik için yeter mi?

Adam ciddi olabilir çünkü çok çalışınca sorular hep aynı olduğundan 10 saniyeni falan alıyor soruyu çözmek özellikle sözel derslerde ve fen geometri gibi derslerde. 1150 soru o kadar abartı değil yani. Ama bana sorarsan o kadar basit sorular çözmektense 200 tane zor soru çöz daha iyi.

Adam ciddi olabilir çünkü çok çalışınca sorular hep aynı olduğundan 10 saniyeni falan alıyor soruyu çözmek özellikle sözel derslerde ve fen geometri gibi derslerde. 1150 soru o kadar abartı değil yani. Ama bana sorarsan o kadar basit sorular çözmektense 200 tane zor soru çöz daha iyi.

Artık soru degilde denemelere ve çıkmış sorulara yönelmek gerekiyor soru çözmenin çok yararı yok son duzlükte.

Konudaki diğer arkadaş gibi ben de optiği karalayıp çıkmıştım LGS'den.

Adresle ortalama bir liseye yerleştim sonuç olarak.

Gerçekten iyi bir liseye gitmek istiyorsan şu anki çalışman fazla bile ama LGS de 1. olmak gibi bir hedefin varsa yetmeyebilir gibi.

(LGS de 1.olmak için bu kadar kasmaya gerek var mı bilemiyorum ama bu kadar istiyorsan vazgeç demem sana)

Ayrıca oturup deneme falan çöz süre tutarak emin ol oturup düz soru çözmekten daha fazla faydasını görürsün.

Konudaki diğer arkadaş gibi ben de optiği karalayıp çıkmıştım LGS'den.

Adresle ortalama bir liseye yerleştim sonuç olarak.

Gerçekten iyi bir liseye gitmek istiyorsan şu anki çalışman fazla bile ama LGS de 1. olmak gibi bir hedefin varsa yetmeyebilir gibi.

(LGS de 1.olmak için bu kadar kasmaya gerek var mı bilemiyorum ama bu kadar istiyorsan vazgeç demem sana)

Ayrıca oturup deneme falan çöz süre tutarak emin ol oturup düz soru çözmekten daha fazla faydasını görürsün.
Adam bi galatasaray lisesine gitse hayatı değişir. Türkiye'de üniversiteler veremiyor o lisenin verdiği eğitimi. Herkes mahalle arasındaki lisede okuyacak diye bir şey mi var?

Adam bir Galatasaray lisesine gitse hayatı değişir. Türkiye'de üniversiteler veremiyor o lisenin verdiği eğitimi. Herkes mahalle arasındaki lisede okuyacak diye bir şey mi var?

Yazdığımı okumadan yazmışsın belli arkadaşa 'istiyorsan vazgeç demem sana' diye yazdım zaten ek olarak deneme çözmesini de tavsiye ettim.

Niye ben bunları söylememişim gibi bana cevap yazıyorsun?

Ben sanki mahallendeki liseye git demişim de bana Galatasaray lisesinden bahsediyorsun.

Yazdığımı okumadan yazmışsın belli arkadaşa 'istiyorsan vazgeç demem sana' diye yazdım zaten ek olarak deneme çözmesini de tavsiye ettim.

Niye ben bunları söylememişim gibi bana cevap yazıyorsun?

Ben sanki mahallendeki liseye git demişim de bana Galatasaray lisesinden bahsediyorsun.
Sen kimsin ki vazgeç diyeceksin zaten? Yok lgs için bu kadar kasmaya gerek yok falan sanki adamı vazgeçtirmeye hevesini kırmaya çalışır gibi. Sen yapamadın diye herkes yapamayacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı