Günde 1150 soru LGS 1.'lik için yeter mi?

Sen kimsin ki vazgeç diyeceksin zaten? Yok LGS için bu kadar kasmaya gerek yok falan sanki adamı vazgeçtirmeye hevesini kırmaya çalışır gibi. Sen yapamadın diye herkes yapamayacak mı?

Kardeşim boş yere algı yapmaya çalışma. Adam öyle bir şey demiyor demiş gibi gösteriyorsun.

Sen kimsin ki vazgeç diyeceksin zaten? Yok LGS için bu kadar kasmaya gerek yok falan sanki adamı vazgeçtirmeye hevesini kırmaya çalışır gibi. Sen yapamadın diye herkes yapamayacak mı?

Agresifliğe gerek yok iki beğenmedim bastık diye.

haddini bileceksin ne demek 'sen kimsin ki zaten' diyorsun bana!

Arkadaşın hevesini kırmaya çalışsam çalışma gez dolaş derdim zaten.

Ek olarak yapamamalık bir durum yok ortada. Bende arkadaşın yaşlarında otursam çalışsam iyi bir liseye giderdim elbette.

tartışmak falan istiyorsan dürüst ol saygı çerçevesinde tartışmak isteyen birisini asla reddetmem.

Son düzenleme:
Adamı motive etmek yerine boşa çalışıyorsun bir işe yaramayacak gibi şeyler demek doğru mu?

Adam kendince fikrini belirtiyor ve ders çalışmayı bırak diye bir şey demiyor fazla çözdüğü bence de fazla bu kadar çözmek bazi insanların psikolojisini etkileyebilir.

Adam kendince fikrini belirtiyor ve ders çalışmayı bırak diye bir şey demiyor fazla çözdüğü bence de fazla bu kadar çözmek bazi insanların psikolojisini etkileyebilir.
Zaten etkiliyor benimkini :D .

Agresifliğe gerek yok iki beğenmedim bastık diye.

haddini bileceksin ne demek sen kimsin falan diyorsun bana?

Arkadaşın hevesini kırmaya çalışsam çalışma gez dolaş derdim zaten.

Ek olarak yapamamalık bir durum yok ortada bende arkadaşın yaşlarında otursam çalışsam iyi bir liseye giderdim elbette.

tartışmak falan istiyorsan dürüst ol saygı çerçevesinde tartışmak isteyen birisini asla reddetmem.
Klasik american pshycho fanı. Uğraşma değmez.

Hocam iyi bir yere girersiniz zaten orada sıkıntı yok. etkili soru çözün ve bence bu kadar kasmayın sağlığınız sınavdan daha önemli.
Ben hele bir atlatayım sınavı sağlık da hallolur.

Hocam soruları 1 dk da çözseniz bile nerdeyse 20 saat yapıyor yalan atmayın yani.

Geri
Yukarı