Günde 2 Saat çalışarak 200 TL Kazanmak

Bitcoin'e hiç güvenim yok, bir zamanlar 30.000 dolar civarıydı. Elindeki parayı altına yatırmak daha mantıklı bence. Dibe çakılmaz en fazla kaybedeceği değer 50-100 TL'dir, o da çok aşırı zor bir ihtimal. Uzun vadade en çok kazandıran yatırım altın.

Bitcoin ömründe bırak 30 bin doları, 15 bin doları geçmedi?

Bitcoin uzun vadede o kadar kazandırır ki milyarder olursunuz.

Bitcoin ömründe bırak 30 bin doları, 15 bin doları geçmedi?

Bitcoin uzun vadede o kadar kazandırır ki milyarder olursunuz.

O zaman başka bir şeyle karıştırmış olabilirim. Ne ile karıştırdığımı en iyisi düşüneyim. :D

2017'de alanlar hâla zararda. :(

Geçti, 1-2 hafta önce 90.000TL'yi gördü.

TR'de arttı dolar, uzun zamandır Bitcoin piyasasına bakmıyorum.

Ben Bitcoin hayranıydım, ilk piyasada satışa sunulduğu zamanları biliyorum. Vaktinde 11 bin TL iken almayı planlıyordum, ertesi gün 35 sonra ki hafta 80 bin TL'ye fırladı.

Zaten belliydi böyle olacağı, bana inanmayanlardan dolayı kaybettim ben %350'ye yakın kârı. Biryerlerimi yırtmıştım yatırım yapın diye ama nafile, haberlere çıkınca yatırdılar parayı sonra dibe çakıldı Bitcoin.

BTC ile boğadan hemen önceki vakitte tanışmış ve 20 bin doları gördüğü anları soluksuz izlemiş biri olarak yazıma başlıyayım.

Herkes teoride hep bu dalgalanmayla iyi para kaldırırım düşüncesiyle girer ilk başlarda. Ama sonra daha çok kazanabilmek için neidüğü belirsiz altlardan para kaldırayım diye bakar.

Hadi sadece BTC ile oynayacağım diyeceksin iradene sahip olacaksın tamam amenna.

BTC 10 K'dan 3K 2K ya inince sabredip kalacak mısın? Bu iradeyi gösterebilecekmisin? Ya da 200 dolar artıya geçince bozabilecek misin? Uçup giderken FOMO'ya kapılmadan durabilecek misin? Düşerken FUD'akapılıp satmadan kalabilecek misin?

öyle göründüğü kadar basit değil bu işler bunu anlatmaya çalıştım.

ama söylediğin teoride o kadar tatlı ki yeme de yanında yat :)

BTC ile boğadan hemen önceki vakitte tanışmış ve 20 bin doları gördüğü anları soluksuz izlemiş biri olarak yazıma başlıyayım.

Herkes teoride hep bu dalgalanmayla iyi para kaldırırım düşüncesiyle girer ilk başlarda. Ama sonra daha çok kazanabilmek için neidüğü belirsiz altlardan para kaldırayım diye bakar.

Hadi sadece BTC ile oynayacağım diyeceksin iradene sahip olacaksın tamam amenna.

BTC 10 K'dan 3K 2K ya inince sabredip kalacak mısın? Bu iradeyi gösterebilecekmisin? Ya da 200 dolar artıya geçince bozabilecek misin? Uçup giderken FOMO'ya kapılmadan durabilecek misin? Düşerken FUD'akapılıp satmadan kalabilecek misin?

Bunların hepsini göz önünde bulundurarak bu fikri yazdım, evet sabredeceğim.
İşin içine komisyon girdiği için umduğunuz kazancın altında bir kazanç olacaktır.
Ayrıca komisyon girsin 1$-2$ Dolar kessin, 15$ Yine iyi para. Saatte kim 50-60TL Kazanıyor?

Riske etmek istemediğimiz ufak paralarla da yapılabilir illa 2-3K Olmasına gerek yok, Örnek 500 Dolar ile başladığımız da aynı taktik ile 5 Dolar kazanabiliyoruz. Günde 2 Defa yapsan 10$ Yine temiz para.

Son düzenleme:
Bu düşüncenizi borsada da yapabilirsiniz ufak kağıtlara girip 2 3 gün içinde satıp tekrar alıp tekrar satarak güzel karlar elde edebilirsiniz. Ancak üsteki arkadaşın dediği gibi sabır ve erdem işi düşünce satmayacaksin elde bekletmek lazım ne kadar ekside olursan ol satamadığın sürece zararın yoktur. Çıktığında ise hedefin olması lazım o hedefe geldiğinde satmazsan eğer düşerse pişman olursun zirveyede çıkabilir üzülmeyeceksin hedefinde sattım diye.

Geri
Yukarı