Günde 3 yumurta yemek zararlı mıdır?

AsjasFıdas1000

Hectopat
Her sabah kahvaltıda 3 yumurta yiyorum. 3 yumurta, ayda 90 yumurta yapıyor, yani 3 koli yumurta. Peki sizce aydan aya 90 yumurta yemek zararlı mıdır ? Haşlanmış olarak yiyorum hepsini. Bu arada kalori, kilo bakımından sormuyorum. Onun harici başka bir zararı var mıdır ?
galeri_300x300.jpg

Sabah 5 tam haşlanmış yumurta yiyorum. Günde 150 GR protein alıyorum. Aldığın besinler sağlıklı ise ve makro değerlerini aşmıyorsa bir zararı yok.
Spora başlamayı düşünüyorum evde kendim, Protein ağırlıklı bir beslenme düzenine geçeceğim. 5 Yumurta yemek faydalı mı zararlı mı sizce? 5 Biraz abartı gibi geldi de :D

Miden kaldırmayabilir. Özellikle sarısı başlarda bayabilir seni. Lor peyniri ile destekleyebilirsin kendini. Beslenmeyi düzene sokamıyorsan supplement kullanmanı öneririm. Bütün gün bilgisayar başında çizim yapan birisi olarak oldukça hayat kurtarıcı olabiliyorlar.

Gönül rahatlığıyla ye kanka afiyet olsun.
Bu da benim yakın zamanda başlayacağım beslenme programım.

Dosya Ekleri

• IMG-20180409-WA0003.jpg
    IMG-20180409-WA0003.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 277
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı