Günde 5-6 defa düzenli olarak mavi ekran hatası

berkaykzlc

Centipat
Daha fazla  
Sevgili arkadaşlar düzenli olarak mavi ekran alıyorum uzun bir süredir çok fazla çözüm denedim bir çare bulamadım.
Memtest ile RAM'leri tarattım sorun yok, driverlar tam bir şekilde kaldırılıp sitelerinden güncel kuruldu, format atıp her şeyi sıfırlayıp baştan kurduğum da oldu sonuç yine değişmedi çözüm önerileriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Minidump dosyalarım hepsini sakladım buyurun; mavıekran.rar

@Ted Kaczynski hocam bu işin ehlidir. Vakti olunca döner size.
Kendisi ara verdi şuan cevaplaması pek olası değil.
Sevgili arkadaşlar düzenli olarak mavi ekran alıyorum uzun bir süredir çok fazla çözüm denedim bir çare bulamadım.
Memtest ile RAM'leri tarattım sorun yok, driverlar tam bir şekilde kaldırılıp sitelerinden güncel kuruldu, format atıp her şeyi sıfırlayıp baştan kurduğum da oldu sonuç yine değişmedi çözüm önerileriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Minidump dosyalarım hepsini sakladım buyurun; mavıekran.rar
Tam 25 adet minidump dosyası paylaşmışsınız sorunu 4 aydır düzenli olarak mı yaşıyorsunuz? 25 tane olması biraz göz korkutmuyor değil(inceleme anlamında).

Kendisi ara verdi şuan cevaplaması pek olası değil.

Tam 25 adet minidump dosyası paylaşmışsınız sorunu 4 aydır düzenli olarak mı yaşıyorsunuz? 25 tane olması biraz göz korkutmuyor değil(inceleme anlamında).
Sorun uzunca bi süre ara sıra tekrarlanıyordu ancak şu son aylarda çok sıklaştı.Bilgisayarı açarken yükleme ekranında bile veriyo hiçbir şey yapmasam düz dursa bilgisayar yine veriyor.

Sorun uzunca bi süre ara sıra tekrarlanıyordu ancak şu son aylarda çok sıklaştı.Bilgisayarı açarken yükleme ekranında bile veriyo hiçbir şey yapmasam düz dursa bilgisayar yine veriyor.
Herhangi bir antivirüs programı kullanıyorsa - mesela Kaspersky bende çökmelere sebep oluyordu- hemen kaldır.
Hdd'ni çıkar var ise.
Olmazsa format at derim.

Rehberleri uygulayın.

DDU ile sürücüyü silip WHQL sürücü kurun.

Rehberleri uygulayın.

DDU ile sürücüyü silip WHQL sürücü kurun.
hocam merhaba kusura bakmayın net aşırı yavaş bu sıra anca uygulayabildim değişen bir durum olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı