Gündelik işlere uygun kamerası güzel telefon önerisi

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Öncelikle oyun oynamayacagım, oynarsam bile en fazla FIFA oynarım daha da oyun oynamam. Uygulamalar da Instagram, WhatsApp gibi sosyal medyalarda kasmayacak sıkıntı cıkarmadan kullanabilecegim dayanıklı kamerası güzel ve fazla ısınma problemi olmayan telefon önerilerinizi beklerim. Fiyat aralığı belirlemedim 2. el bile olur beklentimi karşılayacak telefonun cok pahalı olmasını da beklemedigim icin fiyat belirlemedim. Önerilerinizi bekliyorum.

Öncelikle oyun oynamayacagım, oynarsam bile en fazla FIFA oynarım daha da oyun oynamam. Uygulamalar da Instagram, WhatsApp gibi sosyal medyalarda kasmayacak sıkıntı cıkarmadan kullanabilecegim dayanıklı kamerası güzel ve fazla ısınma problemi olmayan telefon önerilerinizi beklerim. Fiyat aralığı belirlemedim 2. el bile olur beklentimi karşılayacak telefonun cok pahalı olmasını da beklemedigim icin fiyat belirlemedim. Önerilerinizi bekliyorum.

Samsung Galaxy A34 almanı öneririm fiyatı 9799 TL.

En kötü Samsung A24 al. Ekranının sAMOLED ve 90Hz olması bayağı iyi. O farkı hissettiriyor. Kamerası ise fena değil ama bana görseli işliyormuş gibi geldi o yüzden kalitesi bazen düşüyor. Bunun dışında A34 ve A54 de alabilirsin ancak biraz pahalılar. S20 FE'nin kamerası bildiğim kadarıyla 4K çekim yapabiliyor ama 12MP olması biraz sıkıntı olabilir. Onun da ekranı 120Hz sAMOLED. Fiyatına kesinlikle değer bana kalırsa. Ancak bunlar da pahalı geldiyse Xiaomi bakabilirsin. Ya da Samsung A13 veya A23'e bakabilirsin.

Geri
Yukarı