Uygun Fiyata Oppo Veya Xiaomi güzel kamerası olan bir telefon önerisi

Bütçe
5500-7000

Gürkan05

Femtopat
Daha fazla  
Bütçemi belirttim zaten 5500-7000 TL arası Android Oppo veya Xiaomi olursa daha iyi olur. Kamerasının fiyatına göre kaliteli olsa güzel olurdu.

Bütçemi belirttim zaten 5500-7000 TL arası Android Oppo veya Xiaomi olursa daha iyi olur. Kamerasının fiyatına göre kaliteli olsa güzel olurdu.
Redmi 10C, Bütçeyi biraz arttırabilirseniz redmi note 10 / 10 pro

O fiyata tabi iyi bir kamera zor.
Ve resmen yazılımı en sıkıntılı olan 2 global markayı seçip istemişsiniz, başka markalara da yönelmenizi öneririm.
Yaklaşık o bütçede sanırım en iyi kamerası olan bu: Tecno Camon 18P
Ama Tecno'nun kalitesini vs. pek bilmiyorum.

Veya 2.el telefonlara da yönelebilirsiniz.

O fiyata tabii iyi bir kamera zor.
Ve resmen yazılımı en sıkıntılı olan 2 global markayı seçip istemişsiniz, başka markalara da yönelmenizi öneririm.
Yaklaşık o bütçede sanırım en iyi kamerası olan bu: Tecno Camon 18P
Ama Techno'nun kalitesini vs. pek bilmiyorum.

Veya 2.el telefonlara da yönelebilirsiniz.

Xiaomi'yi kullanmadımda Oppo Reno 4Ü 3 sene kullandım ve telefon arayışı içerisindeydim opponun yazılımının sıkıntısız olmasından dolayı reno 10a geçtim. Oppo'nun yazılımında ne tür sıkıntılar yaşadınız merak ediyorum?

Xiaomi'yi kullanmadımda Oppo Reno 4Ü 3 sene kullandım ve telefon arayışı içerisindeydim opponun yazılımının sıkıntısız olmasından dolayı reno 10a geçtim. Oppo'nun yazılımında ne tür sıkıntılar yaşadınız merak ediyorum?
Reno serisi kaliteli hocam, A serisi modellerde falan sıkıntı olabiliyor. Ve çok kötü değil Oppo, sadece rakiplerinden geride(örneğin OnePlus kullanıcıları OxygenOS'ten ColorOS'e geçilince baya kızmıştı bundan kaynaklı)
Ama Xiaomi bildiğin rakiplerden bağımsız şekilde kötü. Özellikle giriş seviyesi ve alt gibi modelleri daha da kötü (doğal olarak).

Reno serisi kaliteli hocam, a serisi modellerde falan sıkıntı olabiliyor. Ve çok kötü değil Oppo, sadece rakiplerinden geride(örneğin OnePlus kullanıcıları OxygenOS'ten ColorOS'e geçilince bayağı kızmıştı bundan kaynaklı)
Ama Xiaomi bildiğin rakiplerden bağımsız şekilde kötü. Özellikle giriş seviyesi ve alt gibi modelleri daha da kötü (doğal olarak).

Xiaomi'yi bende beğenmiyorum telefonu satın alıyoruz ve arayüzünde reklamlar var. Bu çok saçma bir durum. Evet OxygenOS daha iyi colorosa göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı