Gündem Olayları

Konu sahibinin yorumlarını görünce boşuna uğraşıldığını fark ettim. Bu ülkede 15 yıl okuyup hala cahil olan insanlar var olduğunu bilmek üzücü.

LGBT olayı olarak, milletin gözüne çok fazla sokuluyor artık suyunu çıkardılar. Filmlerde, oyunlarda, dizilerde her yerde sürekli LGBT göze sokuluyor. Yahu Cartoon Network ne alaka çizgi film kanalı ya? Ufacık çocuk ne bilsin eşçinselliği yani. Bir film izliyorsunuz illa ki karakterlerden 2-3 tanesi gay oluyor, oyun olarak TLOU2 yeter herhalde, dizi olarak gene filmlerde ki gibi karakterlerin en az 2-3 tanesi gay oluyor. Yani tamam eşçinselsen eşcinselsin ben saygı duyuyorum takılın kafanıza göre ne yapayım, ama abuk subuk yürüyüş yapıp memeni, poponu açarsan, pislik reziilik çıkartırsan artık orda bir dur derim ben. Şimdi diyecekseniz bana eğer ''2-3 kişiyi bütün topluluğa mâl edemezsin'' diye, unutmayın ki o 2-3 kişi bütün topluluğu rezil ve pis gösteriyor. En basit örneği olarak Kürtleri vereyim, PKK'lılarda kürt var, doğuda elektrik kaçıranlar, vergi ödemeyen kürtler var, bu yüzden millet kürtleri sevmiyor hepsi asılsın, ülkeden atılsın, öldürülsün diyor. Bütün kürtler aynı mı, değil ama o 2-3 kürtün veya sayıyı yükselteyim 2000-3000 kürtün yaptığı şeyler o ırkı rezil göstermeye yetiyor. Bu örnek umarım yeterli olmuştur. Yani insanları zorla homofobik yapıyorlar bu göze sokmalarla. Aynı şekilde kürt örneği içinde insanlar ırkçılık yapıyorlar mesela artık istemsizce. Yani diyeceğim adam eşcinselse ne yapayım, istediğini yapsın benim hayatım mı sanki. Ama böyle göze sokuldukça, yürüyüşlerde rezillik çıktıkça ne yalan söyleyeyim insanın nefret edesi geliyor.

Türkiye gidişatına hiç lafım yok artık, kelimeler yetmiyor.

Suriye meselesi olarak bizim ülkemizin insanı daha zor durumdayken gidip Suriye'ye para harcayan, gidip Suriyelileri doyuranlara yazıklar olsun diyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı