Güney Kore Google'a 32 milyon dolarlık ceza kesti!

Makaleler
44
Merhaba,

Yine bildiğimiz(önceki haberlerde de bahsetmiştim) gibi bizi şaşırtmadı. Google, Güney Kore tarafından 32 milyon dolar ceza kesti. Evet, 32 milyon dolar.

Mobil uygulama piyasasında haksızlık yapıyor diye ceza kesildi. Neymiş efendim; Yerel rakibini sıkıştırmasından dolayı ceza yemiş.

Ceza Kesen Kurum: Güney Kore Adil Ticaret Komisyonu.

Komisyonundan yapılan açıklamada, para cezasına çarptırılan Google'ın hatalı eylemi bildirildi. Bazı küçük Çinli oyun şirketleri de dahil olmak üzere Google'ın firmalardan yeni oyunlarını ve desteklerini, Android işletim sistemi için geliştirdiği elektronik medya dağıtım uygulaması olan Google Play Store'a özel olarak yayımlamalarını talep ettiği belirtildi.

Güney Kore Adil Ticaret Komisyonu önüne Lamborghini Veneno falan çekecekler herhalde.
Adamların rekabet umrunda sanki, dünya çapında tiran oldular bile.
Tirandan bile daha üstün şuan google.

Desteği kesmesi yüzünden belki de Samsung'u ezip geçecek olan Huawei ne hale geldi baksana.

Altı üstü 3 5 uygulamasını vermedi sadece bak.

Tirandan bile daha üstün şuan google.

Desteği kesmesi yüzünden belki de Samsung'u ezip geçecek olan Huawei ne hale geldi baksana.

Altı üstü 3 5 uygulamasını vermedi sadece bak.
Haklısın tirandan ötesi oldular, adamların programını millet donunda, sütyeninde gezdirir oldu.
Bir de yetişkin içerikli site kursalar paraya para demezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı