Güney Kore'yi ülkesinden çok seven kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son zamanlarda Güney Kore ile alakalı bazı videolar izledim ve yorumlarda "bizim ülkemizin doğal güzelliği daha güzel." Veya "estetik yaptırmalarını doğru bulmuyorum zira doğal güzellik daha iyi bence." Gibi eleştirel yorumların altında birçok "linç" yanıtı görüyorum. Sanki Koreliler üstün bir varlıkmış gibi davranıyor bazı Türk kızları. Hatta birkaç yanıtta "sana ne istediklerini yaparlar son kimsin ki?" Veya "sen ne karışıyorsun onlar Koreli her türlü güzeller zaten." Gibi yanıtlarda buluyorum. Bu kişilere yanıt verdiğiniz zaman genelde ırkçılıkla suçlanabilir veya kendi vatanınıza bile hakaret duyabilirsiniz. Abartmıyorum sen dediğim cümle kesinlikle doğru. Hiç altta kalmazlar ve sürekli suçlanırsınız. Ayrıca size bir şey daha söylemek isterim ki hristiyan Korelilerin %80'i Türkiye ve Türklerden nefret ediyorlar ve bizim Kore Savaşı'nda tıpkı Amerikalı'ların Vietnam'lı kadınlara yaptıklarının aynısını bizimde onlara yaptığımızı zannediyorlar. Ben bu durumdan çok rahatsızım. Siz ne düşünüyorsunuz? Var mı çevrenizde böyle birileri?
12-13 aş diyip abartmışsınız harbiden kardeşimde onlardan biri 10 yaşında.

Twerk atılan şarkılar sesiz dinlenince güzel. Ama hepsi çöp onlar dışında👎👎👎.

Geri
Yukarı