Günlük 2911 kalori almak sağlıklı mı?

Bir de yağ oranımı hesapladım ağır sağlamın sitesinden %12 çıktı 77 cm bel 36 cm boyun çevresi %12 bana göre %12 iyi gibi.
Internetten hesaplamalara guven olmaz, vucut yag oranini tahmin etmenin kesin bir yontemi yok dexa scan falan hikaye. Seni parcalarina ayirip kemik buraya kas suraya yag buraya glikojen suraya su buraya demedigin surece. Ortalama olarak dogrudur evet, bu sekilde beslenmeye devam edersen yaglanirsin ama. Ben elimden geldigince yarimci olmaya calistim, sana baligi veremem kendin cekmen lazim baligi. Top sende konu manasizlasiyor ve anlamindan uzaklasiyor. Iyi forumlar.

Internetten hesaplamalara guven olmaz, vucut yag oranini tahmin etmenin kesin bir yontemi yok dexa scan falan hikaye. Seni parcalarina ayirip kemik buraya kas suraya yag buraya glikojen suraya su buraya demedigin surece. Ortalama olarak dogrudur evet, bu sekilde beslenmeye devam edersen yaglanirsin ama. Ben elimden geldigince yarimci olmaya calistim, sana baligi veremem kendin cekmen lazim baligi. Top sende konu manasizlasiyor ve anlamindan uzaklasiyor. İyi sosyaller.

Abi konunun kapandığını biliyorum ama bu sefer adam gibi bir hesaplama yaptım bu sefer doğru oldu galiba istersen bakarsın teşekkür ederim cevablarin için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-12-01-20-37-686_com.fatsecret.android.jpg
    Screenshot_2023-03-12-01-20-37-686_com.fatsecret.android.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı