Günlük ayakkabı önerisi

Hocam üst kısım deri gibi bu attığım under modeli sıkıntı olur mu yıpranma vs ve ayrıca basketbol yazıyor ben gündelik okul koşu vs kullansam?
Ürünün basketbol yazmasına takılmayın gayet rahat ve şık, ben bu ara converse ve nike modellerine sardığım için onları tercih ediyorum ama sizin yerinizde olsam bunu tercih ederdim. Elbette deri bu çatlayacak öyle yada böyle ama dayanıklı olduğunu söyleyebilirim.

Hocam üst kısım deri gibi bu attığım under modeli sıkıntı olur mu yıpranma vs ve ayrıca basketbol yazıyor ben gündelik okul koşu vs kullansam?

Basketbol sahası için yapılan ayakkabılar basketbol ayakkabıları basketbol sahasına göre yapılıyor zarar verebilir tavsiye etmem.

Ürünün basketbol yazmasına takılmayın gayet rahat ve şık, ben bu ara converse ve nike modellerine sardığım için onları tercih ediyorum ama sizin yerinizde olsam bunu tercih ederdim. Elbette deri bu çatlayacak öyle yada böyle ama dayanıklı olduğunu söyleyebilirim.
Günlük gömlek vs giydiğimde sırıtmaz demi hocam adidas modeline göre? ve hangi renk almamı tavsiye edersiniz.

Basketbol sahası için yapılan ayakkabılar basketbol ayakkabıları basketbol sahasına göre yapılıyor zarar verebilir tavsiye etmem.

Tarz olarak güzeller ne yapalım :D

Günlük gömlek vs giydiğimde sırıtmaz değil mi hocam Adidas modeline göre? Ve hangi renk almamı tavsiye edersiniz.

Tarz olarak güzeller ne yapalım :D

Zevk, tercih meselesi. Güle güle kullanın hocam, siz karar verdiyseniz bize bir şey demek duzmez.

Hocam dunk ta basketbol ayakkabısı olarak geçiyor ama günlük kullanımda da gayet kullanışlı.
Ağabey Decathlon sitesinde okumuştum tavsiye etmiyordu.

Zevk, tercih meselesi. Güle güle kullanın hocam, siz karar verdiyseniz bize bir şey demek duzmez.

Ağabey Decathlon sitesinde okumuştum tavsiye etmiyordu.

Yok hocam mantıken düşünce lescon, jump markalı ürünlere 2 bin verilmeyeceğini ön görüyorum.

Geri
Yukarı